Čech prišiel pred palác Čaputovej a takto vulgárne o nej hovoril: Veď to je blbka, ktorá ničomu nerozumie!

Pred prezidentským palácom protestovali v septembri viaceré skupiny nespokojných občanov a objavili sa tam aj ľudia z Českej republiky.

Jeden z českých turistov sa vyjadril aj na našu prezidentku Zuzanu Čaputovú a to naozaj vulgárne. Podľa neho je Čaputová „blbka, ktorá ničomu nerozumie“.

Čech sa oprel aj do strany Roberta Fica „Myslíte si vy Slováci, naši bratia, moji bratia, že sa posuniete vďaka tomu, že tam bude sedieť Fico? No nikam sa neposuniete!“ hovorí muž.

@gc_media_2 Pravda alebo hoax? #slovensko #slovenskotiktok #slovensko #slovenskomoje #slovakia #slovakia_tiktokers #slovakiatiktok #slovakiacomedy #slovakia #slovenskooooo #funny #fyp #fypシ #fypage ♬ original sound – GC_Media_2

Pred Národnou Radou Slovenskej republiky sa nekonajú len protesty proti vláde, ale nájdeme tam aj podporovateľov súčasnej garnitúry.

Starší pán prišiel vyjadriť podporu hnutiu OĽANO a chválil aj amerického prezidenta Joa Bidena.

Podľa muža by sme bez Igora Matoviča a Joa Bidena boli „v prdeli“ a mali by sme tu ruské tanky.

Muž tiež hovoril, že má 400€ dôchodok a Ficova vláda mu nedala za 12 rokov nič. Matovič mu podľa jeho slov dal aspoň 300€, keď sa nechal zaočkovať.

Starší pán hájil očkovaciu kampaň a milióny, ktoré do nej štát investoval.

„Tak toto je obraz Slovenska. Prvú časť hovorí dobre, že Fico mu nič nedal. Áno. Fico neurobil pre Slovensko nič, len teraz vyzerá lepšie, lebo Matovič je neskutočný amatér a taký istý zlodej. Ak sa chceme Slováci niekam posunúť, my už nemôžeme voliť tých, čo to už skúšali. Ani Fica, ani Pellegriniho, ani Matoviča, ani Kollára, ani Sulíka! Každé parlamentné voľby kandidujú desiatky strán, treba sa začať zaujímať, nebyť lenivý a voliť tých, ktorí ešte vo vláde neboli!“ píše Adrian.

„Vy tam pred parlamentom dôchodcovia robíte nám ostatným dôchodcom hanbu, ak ste na strane Matoviča.“ píše Ladislav.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *