Bukovský sa pustil do Sabaku: Toto spôsobila vaša hystéria! Vraveli sme to dva roky dozadu!

Pandemická amnestia alebo pandemická amnézia? Známy lekár Igor Bukovský vo svojom statuse na sociálnej sieti pripomenul televíznemu infektológovi Petrovi Sabakovi, kto tu dva roky šíril hystériu, psychický teror a umlčiaval odbornú aj spoločenskú diskusiu.

Náčelník kovidbyra

Čaká nás zrejme silná chrípková sezóna! Dva roky izolácie a nosenia rúšok urobili svoje. Naša imunita proti chrípke a nádche je v … keli. Približne takto sa vyjadril vlajkový infektológ kovidového šialenstva na Slovensku Peter Sabaka. 

No podľa Igora Bukovského Sabaka zabudol na niečo podstatné. „Všetkými „tytulmi“ „tytulovaný“ docent Sabaka zabudol svoje vysvetľovanie začať takto: „Odpustite nám…“.“

Zabudol?

Podľa Bukovského je celkom možné, že väčšina členov svetového aj slovenského kovidbyra postráda primerané ľudské pocity viny či hanby a preto nemusia pociťovať ani potrebu ospravedlniť sa.

Bukovský vo svojom statuse na sociálnej sieti pridal ostatné súvislosti toho, čo Sabaka „vysvetľoval“. Lekár si totiž myslí, že infektológ ich alebo vôbec netuší, alebo ich zámerne zamlčal:

  • väčšina ľudí už dávno prestala užívať vitamín D a iné prostriedky na podporu imunity, pretože psychický teror pominul, a tak nadobudli falošný pocit istoty, za ktorý sú zodpovední práve tí, ktorí šírili hystériu a psychický teror kvôli JEDINÉMU ochoreniu
  • väčšina ľudí už dávno prestala považovať aj ZÁKLADNÚ hygienu za potrebnú (súdiac podľa toho, čo vidím vo verejnom priestore okolo seba) – aj to je veľmi pravdepodobne následok extrémne terorizujúceho politického, aktivistického a mediálneho vykrikovania počas kovidovej hystérie
  • umelo a zbytočne vyvolané poškodenie psychického aj fyzického zdravia a narušenie poskytovania zdravotnej starostlivosti – a hlavne bezprecedentné ničenie slovenskej aj celosvetovej ekonomiky – bude mať ešte oveľa závažnejšie následky než len prudký nárast nádchy, chrípky, streptokokových infekcií a iných ochorení dýchacích ciest.

Umlčaná diskusia

„Docent Sabaka a všetci ostatní, ktorí umlčiavali a umlčali odbornú aj spoločenskú diskusiu, aby presadili iba svoje názory a predstavy, sú spoluzodpovední za to, čo sa teraz deje,“ myslí si Bukovský.

Lekár by rád veril, že väčšina ľudí nezabudla, že pred následkami nezmyselného lockdownu, nosenia rúšok a respirátorov, tzv. očkovania a iných spoločenských katastrof on a niektorí iní lekári aj nelekári varovali už pred viac ako dvomi rokmi!

„Teraz zrazu tí, ktorí sú zodpovední za celospoločenské katastrofy v dôsledku obludných nezmyslov, hovoria to isté a budú sa tváriť ako zvestovači pravdy?“ Opýtal sa v závere známy lekár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *