Baránek: Stojíme pred kolapsom a oni riešia LGBTI

Politický analytik Ján Baránek uverejnil v nedeľu na sociálnej sieti status, v ktorom spustil vlnu kritiky voči televízii TA3. Baránekovi sa nepáči, že televízia rieši tému LGBTI, v časoch, kedy nám hrozí kolaps.

„Slovensko je pred krachom, na hranicu chudoby sa prepadá čoraz viac obyvateľov, firmy krachujú, hrozí enormný nárast cien pohonných hmôt, hrozí kolaps zdravotníctva, železničná doprava melie z posledného, inflácia je už dávno dvojciferná, za hranicami máme vojnu, obyvatelia už teraz dostávajú likvidačné zálohové faktúry za energie, to už nehovorím o podnikateľoch, pričom nikto stále nevie, čo nastane po novom roku.

Ale televízia TA3, s dúhovo omašličkovaným moderátorom prvých 32 minút diskusnej relácie rieši LGBTI+. Im naozaj nedochádza, že práve toto je jeden zo zdrojov nevraživosti časti populácie voči nim a nie ich sexuálna orientácia? Ktorá, mimochodom, za normálnych okolností zaujíma naozaj málo koho.“ napísal Baránek na sociálnej sieti.

„Počas covidu vedeli, čo robiť. Testovať, testovať, očkovať, karanténa, …dokonca aj podnikateľov podporili a posielali dotácie. Teraz máme infláciu, nenormálne ceny za všetko, nevieme aké ceny budú za elektrinu…firmy končia jedna za druhou a politici netušia, čo robiť. Celé leto bolo sucho a zatiaľ ani vodné nádrže neveštia nič dobré. V studniach voda chýba.“ píše k diskusii Mária.

„Pozerla som to len chvíĺu a vypla som to , lebo mi záleží na mojom emocionálnom kĺude . Znôška slaboduchosti a arogancie . Pohodovú nedeĺu prajem p. Baranek“ píše Veronika.

„Celá vláda sa dúhovo vyfarbila. Ľudia o toto naozaj nemajú záujem, že sa potýkajú o čudesné zvrátenosti. Realita ľudí je celkom iná. Chodia do práce, do škôl, potrebujú sa slušne obliecť, zdravo najesť, a preto dobre zarobiť v práci, na to potrebujú zdravý spánok v teple. Stredovek, ktorý teraz ukazujú, tak z toho bežní ľudia nemajú nič. Niekto tu prestal chápať ludí, bez ktorých sa tá práca sama neurobí a bez škôl ľudia nebudú vedieť odborne pracovať ani používať napríklad robotizáciu strojov na výrobu všetkého, čo je nevyhnutné pre slušný život ludí. Nik sa nepotrebuje pozerať na to, ako si niekto zakladá obojok na krk ako pes a podobne zverstvá. Niečo tu s normálnym životom nesedí. Takéto stredoveké veci ľudia u nás nepoznajú a ani nemajú záujem poznať. Tu je prosím, inteligentný národ, vzdelaný. Strieľať sa nik nepotrebuje. To sme tu nikdy nemali, tak nech to tu nepodsúvajú. Nik nie je na to zvedavý.“ píše Ivka.

„Plne súhlasíme. Celá spoločnosť krachuje, ľudia melú z posledného a médiá riešia nepodstatné veci.“ myslí si Dobroslava.

„Opakuje sa tanec na hroboch mladých ľudí o nič iného im nejde iba o vytlčenie politického kapitálu tak ako vytĺkli politický kapitál pri tanci na hrobe mladého novinára Kuciaka a jeho snúbenice.“ dodal Ján.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *