A začína to! Slovákom v bytoch idú cez deň vypínať teplú vodu a kúriť len slabo

Ceny plynu a ropy rastú, inflácia je vysoká, vojna na Ukrajine stále pokračuje a nezhody medzi EÚ a Ruskom stupňujú. Čo to znamená pre bežných ľudí na Slovensku? Katastrofu…

Ľudia už kupujú menej zdravé potraviny, jazdia menej na autách a najnovšie niektorým Slovákom bude doma cez deň aj pekná zima!

Sociálnymi sieťami sa šíri dokument o tom, že v niektorých bytoch v Michalovciach sa musia ľudia pripraviť na to, že napríklad cez bežný deň im nepôjde teplá voda a kúriť sa bude len slabo.

Kúrenie sa vypne o 22:00 a znovu zapne o 5:00 ráno a to len do deviatej, od kedy sa bude v bytoch len temperovať. Zapne sa zase od 16-tej do 22-hej hodiny.

Podobne to bude aj s teplou vodou, ktorú im zapnú ráno o 5:00 a vypnú úplne o 09:00 ráno. Kto sa nestihol osprchovať, má peknú smolu.

Teplá voda im začne tiecť znova až od 15:00 a majú čas len do 22:00. Kto prišiel neskôr z práce, bude smrdieť…

Sťažujú sa však aj iní Slováci: „Mozem potvrdiť v prenajatom byte mi nejde v kúpeľni kúrenie!!prenajala som ho s tým ze islo!! Platim zvlášť za kúrenie a elektrinu no ked sam pred týždňom chcela vnucku okúpať radiator studený až som od nervov odmontovala zavit!!“ píše Silvia.

„Priznám sa – v tých najčiernejších myšlienkach mi aj napadlo, že nás zrejme začnú v energiách obmedzovať. Keďže to je to jediné, čo táto neschopná vlada dokáže. Za takmer tri roky neurobili absolútne nič. Okrem toho, že priviedli Slovensko na psí tridsiatok. My sa asi fakt spamätáme až vtedy, keď budeme doma i v práci mrznúť, nebudeme mať vodu a pod. Vraciame sa kamsi do hlbokého stredoveku. A je nám to úplne jedno“ píše Veronika.

„Na tie ich choré rozhodnutia doplácajú občania Slovenska, ale pre ukrajincov a migrantov majú vždy, aj na zbrane pre UA je dostatok, len Slováci sa musia obmedzovať“ píše Valéria.

„A už sme sa dostali na úroveň Rumunska za čias Causeska, toho popravili za to ze vymrzol a vyhladoval národ, som zvedavá kto tak dopadne ako on!“ píše Kristína.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *