95 ročná babička rozplakala Slovensko: Je to do plaču, čo táto vláda s nami robí! Nepoznajú históriu! Na národné povstanie pozvú len seba!

Portál eReport.sk sa bol pýtať na oslavách SNP vo Zvolene ľudí, čo si myslia o tom, že na oficiálnych slávnostiach SNP v Banskej Bystrici, nebola pustená verejnosť a program si vychutnávali len vládni predstavitelia, prezidentka či Peter Pellegrini.

Podľa ľudí v reportáži je to obrovská hanba a keďže je to „národné“ povstanie, má tam byť celý národ a nie len vyvolení.

Najviac ľudí zaujala 95-ročná babička, ktorej bolo do plaču, keďže povstanie zažila, ale nemohla tam ísť. Podľa nej je do plaču, čo robí vláda s ľuďmi.

„Koalícia má v gatiach poriadne naložené. Tá sa bojí ľudí ako čert kríža….z pani moderátorky by si mali brať príklad ostatní moderátori….je inteligentná, nevtieravá a pýta sa priamo ľudí na ich pocity. Ďakujem všetkým ľuďom,ktorí si zachovali zdravý rozum a prišli si uctiť pamiatku hrdinov.“ píše Anita.

„Môj otec bol zajatý ako partizán išiel bojovať za lepšiu budúcnosť ,bol odvlečený do koncentračného tábora v Nemecku ,kde bol 11 mesiacov určite by nesúhlasil s tým čo sa dnes deje na Slovensku ! Bohužiaľ už neni medzi nami ,ale naša povinnosť je pokračovať v tom čo naši otcovia ,dedovia vybojovali !!!Udržovať mier a nikdy nezabúdať na hrdinov ,čo za náš mier a blahobyt položili to najcennejšie čo človek má a to je ŽIVOT !!!nedajme zabudnúť!!!!“ píše Mária.

„Veľmi dobre a ten pán na konci všetko pekne zhrnul. Ja len dodám, že naši zamestnanci v bezpečnostných zložkach sa môžu hanbiť ako také psi pred celým národom, pred svojími rodinami, kamošmi a pred sebou samymi, že uplne totalne zlyhali a neplnia si nič zo svojej prísahy. Sú iba poberačmi našich dani a nijako svojim spoluobčanom nepomáhajú. Sú nám nanič. Vobec nechapu súčasnu situaciu a asi ani pravú historiu 2. sv. a SNP, kedže vláda im vymyva mozgy a ženie ich do boja proti bratskemu Rusku a ocividne nechápu ani to, ze tito novodobi fasisti vo vláde prisluhujuci amikom, ktorí nas chcu zničiť a vtiahnut opäť do vojny proti Rusku. To ozaj všetci v armade, policii ale aj na súdoch a v štátnej správe beru sucasne smerovanie na lahku vahu a chcu aby sa tymto novodobym fasistom podarilo vyprovokovat 3. sv vojnu. Aby potom neplakali keď sa zo SK stane druha Ukrajina. Nech sa ale pripravia že aj ich rodiny budú trpieť a čo je horšie aj im vyčítať, že nič nespravili a neodstavili tychto vlastizradcov vo vlade včas.“ píše ďalší Slovák v diskusii.

One Reply to “95 ročná babička rozplakala Slovensko: Je to do plaču, čo táto vláda s nami robí! Nepoznajú históriu! Na národné povstanie pozvú len seba!”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *