95 ročná babička rozplakala Slovensko: Je to do plaču, čo táto vláda s nami robí! Nepoznajú históriu! Na národné povstanie pozvú len seba!

Portál eReport.sk sa bol pýtať na oslavách SNP vo Zvolene ľudí, čo si myslia o tom, že na oficiálnych slávnostiach SNP v Banskej Bystrici, nebola pustená verejnosť a program si vychutnávali len vládni predstavitelia, prezidentka či Peter Pellegrini.

Podľa ľudí v reportáži je to obrovská hanba a keďže je to „národné“ povstanie, má tam byť celý národ a nie len vyvolení.

Najviac ľudí zaujala 95-ročná babička, ktorej bolo do plaču, keďže povstanie zažila, ale nemohla tam ísť. Podľa nej je do plaču, čo robí vláda s ľuďmi.

„Koalícia má v gatiach poriadne naložené. Tá sa bojí ľudí ako čert kríža….z pani moderátorky by si mali brať príklad ostatní moderátori….je inteligentná, nevtieravá a pýta sa priamo ľudí na ich pocity. Ďakujem všetkým ľuďom,ktorí si zachovali zdravý rozum a prišli si uctiť pamiatku hrdinov.“ píše Anita.

„Môj otec bol zajatý ako partizán išiel bojovať za lepšiu budúcnosť bol ovlečeny do koncentračného tábora v Nemecku kde bol 11 mesiacov určite by nesúhlasil s tým čo sa dnes deje na Slovensku ! Bohužiaľ už není medzi nami ale naša povinnosť je pokračovať v tom čo naši otcovia dedovia vybojovali !!!Udržovať mier a nikdy nezabúdať na hrdinov čo za náš mier a blahobyt položili to najcennejšie čo človek má a to je ŽIVOT !!!nedajme zabudnúť!!!!“ píše Mária.

„Velmi dobre a ten pan na konci vsetko pekne zhrnul. Ja len dodam, ze nasi zamestnanci v bezpecnostnych zlozkach sa mozu hanbit ako take psi pred celym narodom, pred svojimi rodinami, kamosmi a pred sebou samymi, ze uplne totalne zlyhali a neplnia si nic zo svojej prisahy. Su iba poberacmi nasich ani a nijako svojim spoluobcanom nepomahaju. Su nam nanic. Vobec nechapu sucasnu situaciu a asi ani pravu historiu 2. sv. a SNP, kedze vlada im vymyva mozgy a zenie ich do boja proti bratskemu Rusku a ocividne nechapu ani to, ze tito novodobi fasisti vo vlade prisluhujuci amikom, ktori nas chcu znicit a vtiahnut opat do vojny proti Rusku. To ozaj vsetci v armade, policii ale aj na sudoch a v statnej sprave beru sucasne smerovanie na lahku vahu a chcu aby sa tymto novodobym fasistom podarilo vyprovokovat 3. sv vojnu. Aby potom neplakali ked sa zo SK stane druha Ukrajina. Nech sa ale pripravia ze aj ich rodiny budu trpiet a co je horsie aj im vycitat, ze nic nespravili a neodstavili tychto vlastizradcov vo vlade vcas.Zobraziť viac“ píše ďalši Slovák v diskusii.  

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *