Unikla komunikácia ministra s poslankyňou: Ja nie som tvoj kok*tko Boris! Sa preber!

Topky.sk vo štvrtok zverejnili komunikáciu medzi jedným z našich ministrov a vládnou poslankyňou, ktorá bola poriadne vulgárna. Ľudia však ešte nevedeli, o koho má ísť a tak len hádali. Teraz však vieme, o koho presne ide a kto sa naozaj vulgárne vyjadruje.

V tejto SMS komunikácii prosila ministra vnútra poslankyňa, či by nemohol prednostne riešiť situáciu s migrantmi v jednej zo slovenských obcí.

Denník Plus jeden deň v sobotu upresnil, že ide o komunikáciu ministra vnútra Romana Mikulca a Romany Tabák

Uniknutá komunikácia svedčí o nevhodnom a vulgárnom správaní: “A ty sa s kým bavíš? Sa preber,” mal odpísať minister poslankyni neskoro večer. “Ja nie som tvoj k*k*tko Boris,” dodáva s tým, že ju obvinil z úplatkárstva a že sa pritom tvári ako panenka Mária. “Nepíš mi, dvíha sa mi z teba žalúdok,” dodal.

Najprv Topky.sk nezverejnili mená, aj keď vedeli o koho ide. Neskôr však Plus jeden deň uviedol aj celé mená.

Plus jeden deň v sobotu ale uverejnil článok v ktorom priniesol priamo reakcie Romany Tabák a ministra Mikulca. Poslankyňa potvrdila pravosť komunikácie. “Pán minister sa mi ospravedlnil, pre mňa je to uzavretá vec,” dodala pre spomínaný denník.

Mikulec sa priamo ku komunikácii nevyjadril. Hovorkyňa jeho rezortu ale pre denník uviedla, že “malosť toho a snahu o zviditeľnenie sa svedčí o tom človeku, ktorý prepis konverzácie do médií poskytol”. Údajne súkromné komunikácie sa rozhodli viac nekomentovať.

„V kazdej normálnej krajine, by hned odstúpil. Ale v normalnej krajine by hlavne takyto clovek nebol ministrom vnutra… Celu vladu z okna do Dunaja a nabrať nových. Ked budu taky isti, tak to iste a znova. Myslím ze tretia alebo stvrta vlada by sa spravala uz trochu normalne “ píše Robert.

„To je teda vzor pre mládež ako sa má správať človek k človeku, jeden hnus!!! Už by bolo načase,aby sa týmto „slušným“ ľuďom zdvíhal žalúdok keď sa pozrú do zrkadla,to čo sa na verejnosť od nich dennodenne valí, to je niečo neuveriteľné !!!“ píše Mária.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *