Toto si zvolili Košičania? Ožratý poslanec, rozkopáva koše, močí na ulici, otravuje ženy? (Video)

V skupinách na Facebooku, kde diskutujú Košičania, sa objavilo video, kde má byť zvolený mestský poslanec Michal Djordjevič. Či ide naozaj o túto osobu je z videa ťažko nezávisle overiť. Košičania ho vraj určite spoznali a vo videu na neho kričia.

Muž na video je zjavne pod vplyvom alkoholu, rozbíja koše, otravuje ženu či močí na ulici.

O poslancovi Djordjevičovi sa už v médiách písali, že mal byť opitý či spať na zemi. Ako sám tvrdí, on si buď nič nepamätá alebo držal hladovku a preto odpadol.

“Ja si vôbec nepamätám, že by som takúto činnosť vykonával. Ani to z daného videa nemožno posúdiť, či ide o moju osobu. Nemám dôvod a chuť zaoberať sa anonymným videom. Niekto si to úboho natáčal a odbavil sa za pár ‚lajkov‘ na sociálnej sieti. Kedže je vo videu akcentované moje meno, vnímam to ako snahu o moju diskreditáciu,” povedal Djordjevič ešte v roku 2020 pre Nový čas, kde ho mali natočiť, ako opitý močí na ulici.

Teraz sa objavilo nové video, ktoré sa šíri od nedeľného rána sociálnymi sieťami a Košičania to komentujú slovami „Toto sme si zvolili.“ Poslanec kandidoval aj za starostu Starého mesta v Košiciach. Tam sa však nedostal. Bude však naďalej poslancom mestského zastupiteľstva.

„Kraaasa. Veď vždy najväčší odpad sedel a sedí na najvyšších miestach a postoch!“ píše Adriana.

„Nech sa oziera ako troska, to je jeho problem. Ale rozkopavat kose a obtazovat ozraty zeny na ulici to je absolutna stoka. Takyto odpad nema co robit vo verejnej funkcii.“ píše ďalší Košičan.

„Toto nie je prvy a urcite ani posledny krat tento ozran stale robi bordel v meste a osikava kazdy roh stareho mesta … V zivote by som takeho debila nevolil a ten kto mu dal svoj hlas je tiez riadne retardovany“ píše Lukáš.

„A ten bude vyplakávať, že ho nezvolili za starostu a že ide radšej do vysokej politiky, keďže v Košiciach nevedie oceniť jeho „schopnosti“.“ píše Janka.

Nezvolený kandidát na starostu Michal Djordjevič napísal na sociálnej sieti „Čaute, viacerí sa ma pýtate či som spokojný s výsledkami volieb… Nie, nie som, avšak pochopil som, že naša spoločnosť nieje pripravená na to, aby na čele samosprávy bol niekto s mojim priezviskom. Preto od pondelka začínam novú politickú kapitolu o ktorej Vás budem informovať“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *