Šok v živom vysielaní: Kolíková bude premiérkou a nastúpi úradnícka vláda!

O poriadny šok pre ľudí v diskusiách sa postaral poslanec OĽANO Šipoš, ktorý v relácii Na Telo naznačil, že sa chystá akási úradnícka vláda, v ktorej premiérkou by bola Mária Kolíková.

O úradníckej vláde sa v dnešných dňoch hovorí čo raz častejšie. Niektorí to myslia vážne, iní politici zase tvrdia, že je to nemožné a je to len výmysel politikov, ktorí nechcú, aby súčasná vláda padla.

Moderátor relácie Na Telo sa opýtal Šipoša, či myslí, že sa chystá progresívny puč „Kľudne, keď padne táto vláda a kolegovia demokrati, či pán Valášek, či pán Kollár alebo aj ďalší poslanci z SaS zahlasujú za pád vlády Eduarda Hegera, kľudne tu môže nastať úradnícka vláda, kde bude, hovorí sa,… dokonca sa už aj spomína, že pani Kolíková by mala byť premiérka“ povedal Šipoš.

Poslanec Erik Tomáš odpovedal, že úradnícka vláda Progresívne Slovensko, SaS a Hlas je smiešna a nemala by podporu v parlamente.

„Šimečka už myslel na Nový svetový poriadok s tým premiérom kde bude len jedna vláda…takýto liberáli sa prerieknu ani nevedia ako …“ píše v diskusii Peter.

„Šipoš, bolo by načase keby ste padli a to čím skôr.“ píše Mária.

„Budeme veriť,že nikdy PS ,SAS a OĽANO najhoršia kombinácia ,to čo dokázali za dva roky zničiť sa nepodarilo ani jednej vláde.“ píše Tatiana.

„Mám obavu, že Bratislava po sklamaní z tejto vlády vsadí na jednu kartu. PS..Boh ochraňuj Slovensko.“ píše Juraj.

„Šipoš je nekompetentný klamár. Akože to pomáhajú? Vravia tým žobračenkám 13., 14. dôchodok?    Tak vy luhár moji blízki dostali tento rok 35 € Je to smutné ale musím sa rehotať    tej skutočne masívnej pomoci. Je mi z vás zle darmožrácki zbedačovatelia občanov Slovenska.“ píše Eva.

„Ten simecka to je úplná mimoza   ten chlapec je úplne stratený v tom co robí.. Fakt tu je na mieste uvažovať ci predsalen nebola lepšia Irenka“ napísal Martin.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *