Slovák prišiel do stanového mestečka migrantov v Kútoch: Kde sú ženy a deti?

Sociálnymi sieťami sa teraz čo raz viac zaplňuje priestor videami a fotografiami migrantov z Blízkeho východu či Afriky na Slovensku.

Oblastný predseda politickej strany Kotlebovci ĽSNS Marek Tršo uverejnil na sociálnej sieti video priamo zo stanového mestečka v Kútoch, kde sa tieto dni združujú obrovské počty migrantov.

„Aktuálna situácia v Kútoch, stále prichádzajú ďalší. Všetko mladí muži cca 200 kusov, žiadne ženy s deťmi.“ píše Tršo na sociálnej sieti.

Vodič dodávky natočil migrantov na hranici s Českou republikou (Holíč-Hodonín) a vo videu sa pýta, kde sú tie ženy a deti.

Po väčšina totiž migrantov tvoria mladí muži a len málo prípadov sú ženy a deti.

Poll not found

Migrácia do Európy je v plnom prúde a migrantov vidíme na našom území už dennodenne. Väčšinou mladí muž migrujú cez Slovensko za lepším životom do západných krajín.

Problém však nastáva na hraniciach v Česku, kde ich odmietajú pustiť a vyhadzujú ich naspäť na Slovensko. Maďari ich údajne tiež rovno posielajú k nám.

Profesor Krčméry, ktorý sa v stanovom mestečku v Kútoch, ktoré ležia pri českých hraniciach, stará o migrantov tvrdí, že všetci majú infekcie v pľúcach. Migranti majú zapálené pľúca, pretože v tomto počasí sa strácajú v lesoch.

Krčméry je však rád, že migranti si chvália Slovensko, pretože tu im nikto nič nerobí. V Česku a Maďarsku ich vraj zbili a vyhodili.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *