Slováci vytvorili Ľudovú stráž hraníc! Na hranice idú bývalí vojaci či policajti

Nelegálna migrácia sa na Slovensku každým dňom rozrastá a slovenská vláda odmieta tvrdšie kontroly na hranici s Maďarskom, tak, ako nám ich aplikovali Česi a Rakúšania.

Šéf ĽSNS Marian Kotleba sa preto s bývalými vojakmi rozhodol vytvoriť akúsi občiansku domobranu, ktorá nesie názov Ľudová stráž hraníc.

Podľa Kotlebu je kvôli ministrovi Mikulcovi polícia nečinná a denne nám na Slovensko prichádza 200 imigrantov „Mesačne tak pribudne tri až päťtisíc ľudí, o ktorých pôvodu nič nevieme, ktorí nezdieľajú našu kultúru, našu vieru, ani naše tradície a o ktorých sa úkor občanov SR, budeme musieť starať.“

„Ľudová stráž hraníc je apolitická občianska organizácia, ktorej cieľom je donútiť políciu SR a zodpovedných predstaviteľov Ministerstva vnútra a Vlády SR začať vykonávať účinnú ochranu Slovenskej republiky pred nelegálnou migráciou“ ozrejmil Kotleba.

Kotleba chce za pomoci dobrovoľníkov v ĽSH (Ľudová stráž hraníc) brániť hranice v zmysle zákona dovtedy, kým hranice nebudú chránené ako napríklad v Českej republike alebo v Rakúsku.

„Cieľom tejto obetavej činnosti nie je nahradiť políciu, ale vlastnou aktivitou dostať zodpovedné orgány pod verejný tlak na toľko, aby s ochrannou štátnej hranice, zo zákonných dôvodov a zákonným spôsobom začali priamo oni, príslušné štátne orgány.“

Kotleba nebude predsedom tejto organizácie, iba jej hovorcom. Víta všetkých, ktorí chcú na báze dobrovoľnosti pomáhať na hraniciach. Vyzýva bývalých aj súčasných vojakov, policajtov či bacharov.

Nábor dobrovoľníkov začne tento štvrtok na proteste v Bratislave o 15-tej hodine na Šafárikovom námestí.

„To, čo máme za poslanca?!“ si určite povedali liberálne orientovaní slniečkari, keď počuli v parlamente rozprávať poslanca ĽSNS Rastislava Schlosára. Ten tvrdo kritizoval súčasnú vládu a ministra vnútra Romana Mikulca za nezvládanie migračnej krízy na Slovensku.

Potešili sa však určite konzervatívni voliči, pretože Schlosár by najradšej vyhádzal migrantov za hranice.

„Čo je zrejmé, už len z tohto samotného faktu (pozn. red. že cez hranice prúdia väčšinou mladí muži), že tu nečelíme prílivu nejakých zúbožených vojnových utečencov, pretože tých žien, detí a starcov, ktorí k nám prichádzajú, tých je naozaj ako šafránu. Ale že čelíme prílivu ekonomických migrantov, ktorí sa jednoducho rozhodli, že budú na trvalo žiť v Európe, že tu budú získavať peniaze a to nie častokrát prácou, ale len zneužívaním štedrého sociálneho systému“ hovoril Schlosár v parlamente.

Schlosár hovorí o tom, že ak by utečenci utekali pred vojnou, podľa neho by požiadali o azyl hneď v prvej krajine, kde nie je vojna.

Poslanec varuje, že nemôžeme čakať, kým tu bude toľko migrantov, že si začnú stavať mešity či vytvárať NO-GO zóny ako na Západe. Schlosár by zakročil tvrdo a nekompromisne a cez hranice by nepustil ani jedného migranta.

Schlosár sa pýta, kde má minister Mikulec istotu, že migranti chcú len prejsť cez Slovensko a hoci len niektorí tu nezostanú.

Kotlebovec hovoril v parlamente o tom, že niektorým migrantom sa tu môže zapáčiť, pretože naša vláda sa o nich stará a tak si môžu zavolať ďalších príbuzných. On by ich však „hnal kade ľahšie.“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *