Slováci v slzách a Sulík sa fotí s úsmevom na tvári: Ľudia mu nechali brutálne komentáre: „Ako sa môžeš usmievať?! Ľudia nemajú nič!“

Richard Sulík podal ako minister hospodárstva demisiu a odchádza do opozície. Od starostí má pokoj a pobalený sa pochválil na sociálnej sieti.

To, čo nájdete v komentároch pod jeho príspevkom však Sulíka určite nepoteší.

„POBALENÝ, ČAUTE Neodchádzam od rozrobenej práce, poctivo som dokončil všetko, čo sa dalo aj bez podpory ministra financií. V parlamente budeme konštruktívna opozícia. A ako vždy, budeme si stáť za slovom.“ napísal Sulík na sociálnej sieti a potom to prišlo.

„Chvála pánu Bohu!!! Vďaka Bohu!!! A už zostaň tam kde ideš a už sa nevracaj!!“ píše Jolika.

„Smer Austrália!“ píše Milan.

„Ako sa hovori cloveku, ktory zbabelo a s usmevom ujde od svojich povinnosti?“ pýta sa Miro.

„Ten smiech je ako výsmech.nech sa vám darí tak ako ste všetko pripravili pre Slovákov.zo srdca vám to zelam.a zhasnite po sebe.elektrika je drah“ píše Iveta.

„To, ako sa môžeš takto usmievať? Si na drogách? Ty nevidíš, že tu mladé rodiny nemajú šancu, že babičky nebudú mať na účty a ty sa smeješ? Ty musíš byť psychopat!“ napísal Mário.

„Vaše funkčné obdobie na ktoré ste kandidovali malo končiť v r. 2024. Váš odchod z Vašej vlastnej vôle je odchod od rozrobenej práce“ píše Martina.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *