Ruské obrovské lietadlo práve pristálo v Bratislave. Ako je to možné? A čo priviezlo?!

Dnes na bratislavskom letisku pristálo lietadlo z Moskvy a celá akcia bola pod rúškom tajomstva. O celom prípade informuje portál tvnoviny.sk

Obrovské nákladné lietadlo Iľjušin 76TD ruskej leteckej spoločnosti Volga-Dneper vyštartoval z moskovského letiska, na radare vidieť ako letel cez Baltské more, následne si to namieril cez Nemecko a Česko k nám, uvádza tvnoviny.sk

Lietadlo pristálo v utorok o 13-tej hodine a jeho pristátie sprevádzali prísne bezpečnostné opatrenia.

Ruské lietadlo pristálo aj napriek uzavretému vzdušnému priestoru pre stroje z Ruska.

Okolo letiska boli policajné hliadky. Dve hodiny po pristátí opúšťala priestory letiska rozsiahla kolóna áut, vrátane dvoch kamiónov. Strážio ich množstvo policajtov.

Podľa informácii portálu prinieslo ruské lietadlo jadrové palivo do našich elektrární.

Rusi vypálili na Ukrajinu osem rakiet z Kaspického mora, doletela jedna, ohlásil Kyjev

Ruské ozbrojené sily v utorok popoludní vypálili z oblasti Kaspického mora na Ukrajinu osem riadených rakiet, sedem z nich zlikvidovala ukrajinská protivzdušná obrana. Informovali o tom ukrajinské médiá s odvolaním sa na velenie vzdušných síl napadnutej krajiny. Jedna strela vraj zasiahla protilietadlový raketový systém v Ľvovskej oblasti na západe krajiny.

Rusko na Ukrajine spôsobilo škody za 108 miliárd dolárov, uvádza Kyjev

Škody, ktoré Rusko od začiatku invázie spôsobilo na ukrajinskej infraštruktúre, dosahujú 108 miliárd dolárov (2,6 bilióna korún). Na obnovu potom bude treba najmenej 185 miliárd dolárov (4,4 bilióna korún). V štúdii, na ktorú upozornil ruskojazyčný server BBC, o tom informovala Kyjevská ekonomická škola.

One Reply to “Ruské obrovské lietadlo práve pristálo v Bratislave. Ako je to možné? A čo priviezlo?!”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *