Rusi na dovolenkách odkazujú Poliakom, aby sa začali učiť rusky a že Američanom ukážu, kam patria

Poľskí dovolenkári opísali, čo zažili na dovolenke v Turecku, kde stretávali aj dovolenkárov z Ruska. Turecko je veľmi obľúbená destinácia práve pre Rusov. Rusi sú vraj namyslení a dokonca aj v časoch invázie si tam vyvesia ruské vlajky.

„Mám podobné skúsenosti so správaním sa Rusov v tureckých letoviskách. Hoci som tam bol pred viac ako desiatimi rokmi, ich arogancia, správanie sa k turistom iných národov a ich hlučné spôsoby boli veľmi obťažujúce. Správali sa, ako by bol svet stvorený výhradne pre nich a ostatní boli len otravné doplnky. Z vášho článku je zrejmé, že sa nič nezmenilo,“ reaguje Poliak Robert.

Do diskusia sa pridali aj ďalší poliaci a opísali svoje zážitky z dovolenky v Turecku s Rusmi. Turecko ako jedna z mála krajín dovolila Rusom lietať do svojej krajiny.

„Mladší tvrdia, že je čas, aby sa Poliaci začali učiť ruštinu a že Nemci prepásli svoju historickú šancu, aby hranica medzi nimi a Ruskom bola na Visle,“ opisuje ďalší Poliak Roland.

Ten opísal aj to, ako vidia Rusi vojnu na Ukrajine

 „Ako vidia vojnu? Sú hrdí a povýšeneckí, Rusko má byť pre nich impérium, ktoré ukáže Poľsku a USA, kam patria. O vojne s Ukrajinou hovoria, ako keby bol rok 44 a prebiehalo oslobodzovanie spod okupácie Wehrmachtom. ‚Nacisti, fašisti’ – tak označujú obyvateľov Ukrajiny. A straty medzi sebou? S vlastnými jednotkami sa nikdy netrápili a tak to aj zostalo,“ píše Roland.

Okrem toho ešte dodáva, že im zjavne jedno, či bude bieda, čo budú jesť, najdôležitejšie je to, že „máme rakety a všetci sa nás boja“.

Sú vulgárni a drzí, nosy hore. Hovoril som s miestnymi a tí mi na rovinu povedali, že bez turistov z Ruska sa nezaobídu. Práve oni im bohužiaľ zaručujú likviditu a zárobky,“ prispieva do debaty Adam, podľa ktorého je v jeho rezorte až 80 % Rusov.

5 Replies to “Rusi na dovolenkách odkazujú Poliakom, aby sa začali učiť rusky a že Američanom ukážu, kam patria

  1. Som za rusov a hanbim sa za našich politikov. Ukrajina a Amerika sú špinavá banda ktorá žije na úkor iných štátov. Ukrajina je nenarodené dieťa USA. Nebojte sa Slovania. Vyvrazdi sa Európa medzi sebou, a tú poslednú sviečku sfukne USA. Svet bude už len USA. Pripojme sa. Rád by som po večeroch hladil plesinku pána Naďa, hlávku pani prezidentky, iskal cesticku vo vlasoch pána Hegera a hlavne všetko čo sa týka hlavičiek tých čo sa nazývajú Naši Páni. KLADIVOM.

    1. Rusi sú na dovolenke a robia to čo si môžu dovoliť.Ale neničia zariadenie hotelov,nestriekajú hasiacimi pristrojmy po chodbách ako to bezne robia Poliaci.Osobná skúsennosť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *