Pred domom Žilinku stojí jeden protestujúci: Ďakujme Zelenskému, že tu dnes nie sú ruské tanky!

Pred domom Generálneho prokurátora Maroša Žilinku sa dnes koná protest ľudí, ktorí nie sú spokojní s jeho prácou.

Aktivista Kováč, ktorý v minulosti plne podporoval Matoviča zvolal na tento protest ľudí a na internete pýtal sto eur na cestu.

Pred Žilinkovým domom stál najprv sám s jeho kolegyňou a neskôr sa tam nazbieralo asi sedem ľudí.

Na mieste sú policajné hliadky ako aj antikonfliktný tím. Vyzerá to tak, že je tam viac pracovníkov polície, ako demonštrantov.

Aktivista sa vyjadril aj k vojne na Ukrajine a tvrdí, že ak by Zelenský ušiel z Kyjeva, dnes by na Slovensku boli ruské tanky a boli by sme kolóniou Moskvy.

Kováč, ktorý protest organizoval povedal, že na protest prišlo málo ľudí preto, lebo boli zastrašovaní. Dôkazy však neuviedol.

Pozrite si celé živé vysielanie z protestu:

Aktivista označil Žilinku vulgárne za „špinavého, proruského smrada“. Zároveň muž vo video vyzýva, aby mu ľudia poslali peniaze, ktoré potrebuje, aby mohol prísť pred dom Žilinku.

„Nedovoľte to aby narúšal súkromie, Generálnemu prokurátorovi JUDr Žilinkovi jeden blázon od Matoviča!“ píše v diskusii Marta.

„To je čo za blázna ? Viac policajtov ako protestujúcich “ píše Ladislav.

„Keď o tom Rusku tak rozpráva ,a závidí Žilinkovi že tam bol,tak ja by som toho idiota do toho Ruska poslal,ale na Sibír,a na nútené práce,o chlebe, a vode,tam by prišiel na iné myšlienky,dement…“ píše Jozef.

„Toto ožraté hovädo nie je pán , ale tupý idiot Julo Kovács , najväčší tupec olajnovec !“ píše Ján.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *