„Pán minister Mikulec vy ste vzorom!“ odkazuje Slovák ministrovi vnútra. Súhlasíte?

Minister vnútra Roman Mikulec bol na návšteve na maďarsko-srbskej hranici, kde navštívil slovenských policajtov, ktorí pomáhajú chrániť hranice. Mikulec schytáva veľkú dávku kritiky, pretože Rakúsko aj Česko uzavrelo naše hranice, kvôli nelegálnym migrantom, ktorí na Slovensko prúdia vo veľkom a naše hranice sú podľa slov samotných migrantov „veľmi otvorené“.

„Som na ceste na maďarsko-srbskú hranicu, kde idem navštíviť našich príslušníkov Policajného zboru.
Dnes budem rokovať aj s maďarským ministrom vnútra Sándorom Pintérom. Informovať Vás budeme následne na tlačovej konferencii na maďarsko-srbskej hranici.“ napísal Mikulec na sociálnej sieti.

Okrem kritiky sa našiel však aj pozitívny komentár na stranu Mikulca „P. Minister Mikulec, ste na správnom mieste a ste vzorom pre s. Kalinaka s. Fica nedajte sa vyprovokovať eštebakmi“ napísal Ján.

„Bol som sa pozrieť na madarsko-srbskej hranici, kde 40 príslušníkov nášho Policajného zboru pomáha chrániť vonkajšiu hranicu Schengenu.“ informuje ďalej minister.

Situácia s nelegálnou migráciou na Slovensku je alarmujúca a niektoré skupiny obyvateľstva sa rozhodli vziať obranu krajiny do vlastných rúk.

Šéf ĽSNS Marian Kotleba oznámil „Ľudovú stráž hraníc“, do ktorej teraz verbujú dobrovoľníkov. Ako bude celá organizácia fungovať zatiaľ nevieme. Pamätáme si na Kotlebove hliadky vo vlakoch v roku 2016, kedy dobrovoľníci kontrolovali rizikové vlakové spoje. Dobrovoľníci vtedy dávali pozor vo vlakoch pri osadách a keď došlo k porušeniam poriadku, v rámci zákona držali páchateľa a privolali políciu.

„Toto sa takmer denne deje v maďarskom vnútrozemí. Žiaľ, skorumpovaní príslušníci maďarskej pohraničnej stráže za smiešne úplatky dokážu pustiť dodávky aj kamióny plné nelegálov.

Ktovie, či podobné, ale oveľa väčšie úplatky nezobral aj Mikulec s Hamranom, alebo to robia z presvedčenia, že imigranti obohatia Slovensko. V každom prípade, výsledok je ten istý! Už takmer 5000 nelegálnych imigrantov je umiestnených na našom území. Už takmer 5000 nelegálnych imigrantov sa môže voľne pohybovať po Slovensku a ohrozovať naše ženy, deti a dôchodcov! Polícia napriek tomu nekoná.

Musíme začať konať my! Už tento štvrtok 17.11.2022 v Bratislave budete mať možnosť pridať sa k Ľudovej stráži hraníc a vybrať si časť štátnej hranice, do ktorej ochrany sa chcete zapojiť. Strach, lenivosť a výhovorky nechajte doma. Teraz je čas ukázať, či slovenskí chlapi ešte za niečo stoja, alebo či sa budú nečinne pozerať ako nám imigranti zaplavujú Slovensko.“ napísal Marian Kotleba na sociálnej sieti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *