Muž z ruskej dediny: Seriem na Američanov a Nemcov! Mali by byť zničení!

Obyčajných Rusov na odľahlých dedinách sa pýtajú, aké zahraničné krajiny majú radi. Väčšina z nich však odpovedá, že len Rusko, pretože to je ich vlasť a nič iné ich nezaujíma.

Jeden z Rusov odpovedá, že „serie“ na zahraničné krajiny. Hovorí, že serie na Američanov, Nemcov či Francúzov a lepšie by bolo, keby boli tieto krajiny zničené. Neskôr vytiahne vodku a hovorí, že miluje tento alkohol.

Muž ešte hovorí, že nemá rád krajiny, ktoré sa snažia ponižovať Rusko, ale nikomu sa to nepodarilo a Rusko je veľmoc.

„My žijeme v Rusku, čo ešte iné potrebujeme? Iba Rusko.“ hovorí ďalšia babička a dodáva, že ale nikdy nebola v zahraničí.

Treba však dodať, že muž sa pýta v naozaj odľahlej obci, kde žijú väčšinou jednoduchší a starší občania, ktorí nemali toľko možností vidieť svet.

Youtuber z Ruska uverejňuje videá, kde sa pýta obyčajných Rusov, čo si myslia o Putinovi či vojne na Ukrajine. Veľa z nich sa bojí otvorene povedať svoj názor, no niektorí s tým nemajú problém. Väčšina ľudí vo videách Putina podporuje alebo má neutrálny názor. Sú však aj takí, ktorí odmietajú jeho vojnu na Ukrajine.

Youtuber sa pýtal na odľahlej dedine asi 500km východne od Moskvy ľudí, či majú radi Rusko. Väčšina odpovedala, že áno, že je to ich vlasť a milujú ju.

Starší pán pri práce na záhradke povedal, že nebol nikdy v zahraničí, len raz na Ukrajine, keď to ešte nebola Ukrajina a teraz Ukrajincov nemá rád „Teraz tých kokolov nemám rád!“ (Kokol – ruský hanlivý názov pre Ukrajincov).

Ďalšia babička však kritizovala, že musí čakať na auto, ktoré vozí do dediny chleba „Ako je to možné? Čo je to za neporiadok? Nemáme tu obchod. Čakáme na auto s chlebom, aby sme si ho mohli kúpiť. Toto nie je krajina, toto je blázinec! Za toto skončím vo väzení, ale je mi to jedno…“ hovorí staršia babička.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *