Ktorú stranu by ste volili, ak budú predčasné voľby? (Hlasujte v článku)

Posledné dni sa čoraz viac hovorí o predčasných voľbách a opozičné strany dnes odovzdali podpisy za referendum o ich uskutočnení.

Parlamentné voľby do Národnej rady by sa v normálnom termíne mali konať vo februári 2024. Ak sa nič nestane a súčasná garnitúra zotrvá, predčasné voľby budú len ťažko.

Ak by však predčasné voľby boli, koho by ste volili?

My sme si pre vás prichystali online anketu, v ktorej si môžete vybrať stranu, ktorej by ste dali hlas.

Po hlasovaní prosím zdieľajte tento článok na vašich sociálnych sieťach, alebo ho pošlite vašim priateľom.

13 Replies to “Ktorú stranu by ste volili, ak budú predčasné voľby? (Hlasujte v článku)

 1. Myslíte si,že máme naozaj málo národných,kresťanských a sociálnych strán? Veď to je katastrofa,ako sú tieto sily roztrieštené,ešte omnoho viac ako súčasná vláda hrajúca nechutné divadlo. Kotleba sa o zjednotenie v minulých volbách snažil a hľa koľko zradcov sa v NRSR zrazu našlo a zriadili si pyšne „svoje“ strany,lebo oni predsa budú rozhodovať a tak to aj dopadne,nikto z nich sa do parlamentu najbližšie nedostane, ale zato PS,KDH,maďari áno a potom budú môcť rozmýšlať ďalšie 4roky o svojej pýche a možno im to dôjde.

 2. sranda, je tu nova pronarodna strana SRDCE-SNJ-SLOVENSKA NARODNA JEDNOTA . Zaujimave ze to ignoruju tieto media, lebo im asi nevyhovuje, ze za nimi nestoji ziaden oligarcha.

 3. Tento prieskum možno považovať za úmyselné ovplyvňovanie verejnej mienky, pretože nie každý chce voliť strany z Vašej ponuky.

 4. Kde je národná kolalicia všetci čo chceli voliť republiku idú voliť ich republika sú zapredancov a slniečkari ľudia ich prekukli

 5. Smer v žiadnom prípade, je pro jadro EÚ a NATO ‼️ hranol sám povedal, kto nie je pro európsky s ním nebude, takže sa zamyslite ludia! Hraje falošnú hru na ľudí, treba vypadnúť z EÚ a NATO ‼️

 6. Treba ozajstnú zmenu!!! Je fakt už na čase, aby už konečne niekto vyčistil tento Augiášov chliev!!! Treba voliť strany ako Smer SD, Vlasť, SNS, ĽSNS, Republika, aby bol na Slovensku opäť nastolený poriadok a spravodlivosť. Vlastizradcov treba po práve súdiť a pozatvárať na veľmi dlho, bez možnosti prepustenia!!! Okupantov treba vyhnať zo Slovenska. Treba opustiť EU a takisto zločineckú teroristickú organizáciu NATO!!! Fi_co by sa mal konečne zobudiť a prestať tárať o EU ako o jedinej možnej alternatíve a o tom s kým bude a s kým nebude spolupracovať!!! Kali_ňak si už konečne sypal popol na hlavu, čo sa týka ŠTS a tak isto NAKA!!! Už mu konečne došlo, že mal dakedy počúvať na slová Ha. Rabina!!!

  1. FICO je zakerny hajzel a ty si klasicky naivny somarik. Co urobi Fico ????? BUDE POKJRACOVAT PRESNE TAM KDE SKONCI MATOVIC !!! Z TOHOTO CO TERAZ TARA NEDODRZI NIC !!!! NIC !!!!!
   Uz raz bol v opozicii a robil to iste. Zavedie farmarskyx zakon, narobi poriadok s ciganmi, unizi prava pachatelov nasilnych trestnych cinov a zvysi prava obeti ………..NIC Z TOHO NEDODRZAL A ROBIL PRESNE TO CO U ZIIDOV OKOLO RADICOVEJ A DZURINDU KRITIZOVAL !!! KRADOL A KRADOL !!!!Fico bude kupovat lieky od PFIZER, bude zakazovat IVERMEKTIN, bude tlacit na povinne ockovanie a bude sa pchat do riti USA a EU zidovskym fasistom. Matovica ani nikoho ineho nijak nepotresta

 7. To ešte nikto nezistil, že sa Heger buď prepol, alebo zbláznil. Máme ho dať liečiť na Prednú Horu, alebo natrvalo psychiatra.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *