Kotleba vybuchol v živom vysielaní: Národ stratil gule a oni to zistili! Cez covid nás držali so samopalmi a migrantov?

Šéf ĽSNS Marian Kotleba vyhlásil v internetovej televízii Slovan, že slovenský národ si nechá „všetko“ a zistilo sa to pri covide, kedy boli ľudia obmedzovaní „..jednoducho zistili, že tento slovenský národ stratil gule, že tu proste, veď v covide viac bojovali ženy ako chlapi. A videli, že sa nič nedeje, že s ľuďmi zaobchádzajú, ako so psami, ako s väzňami…“

Kotleba kritizuje aj vládu, ktorá podľa neho robí málo v oblasti nelegálnej migrácie. Spomína na to, ako v čase covidu vedel štát brániť hranice každého okresu s policajtmi, ktorí mali v rukách samopaly a dnes nám cez hranice chodia migranti, o ktorých nevieme vôbec nič.

„Realita je, že polícia zoberie ľudí, o ktorých nič nevie (migrantov) a dá im štempel, štátnu pečiatku, ktorou im dá nie len povolenie na dočasný pobyt na Slovensku, kde sa slobodne môžu pohybovať, ale im v podstate dá, ako by novú identitu, ktorá im už bude platiť v ďalších konaniach na území EÚ.“

Šéf ĽSNS Marian Kotleba bol hosťom v internetovej televízii Slovan, kde hovoril aj na tému rakety, ktorá dopadla na Poľsko. Nakoniec sa zistilo, že má ísť o raketu z Ukrajiny, ktorá chcela odraziť ruský útok.

Podľa Kotlebu sa premiér Heger a minister Naď tešili, že by mohli aktivovať článok 5 Aliancie NATO a začať vojnu s Ruskom.

„Podľa mňa to Heger, Naď a všetci títo fanatici vnímajú ako zradu, od amerického spojenca, chápete, že oni tu už psychologicky plánujú populáciu na to, že možno Poľsko bude potrebovať nejakú pomoc v konflikte s Ruskom, a nakoniec Američania prídu a povedia, to boli ukrajinské rakety. Ako sa oni musia cítiť teraz? Takí oddaní spojenci, podvedení, oklamaní,… neviem, či Heger nezačne rozprávať o vystúpení s NATO“ hovoril ironicky so smiechom Kotleba.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *