Korčok: Môžeme si dovoliť nepomáhať Ukrajine? Budeme mať hlboko do vrecka, ale Ukrajine vedie spravodlivú vojnu

Dnes už bývalý minister zahraničných vecí Ivan Korčok bol hosťom relácie Na Telo, kde hovoril aj o aktuálne situácii na Ukrajine.

Korčok povedal svoj postoj a tvrdí, že pri Ukrajine musíme stáť a pomáhať jej aj ekonomiky, pretože Ukrajine vedie spravodlivú vojnu o existenciu.

Podľa Korčoka Rusko ekonomicky prehralo a má neudržateľný ekonomický model.

Hovorí aj o tom, že síce budeme mať hlboko do vrecka, ale zvládneme aj túto energetickú krízu.

„Veľmi dobre pan Korcok. Ste naozaj dobrý po viacerých stránkach… Ak sa rozhodne pre politiku a všetky hviezdy budú pri nom stat, dami a pani toto môže byť politik, ktorý sa môže veľmi významné zapísať do hystorie novodobých dejín SR.“ chváli Pavol Korčoka.

„Máme zarobené na to aby sme zvládli siahnuť do vrecka hlbšie pre energetickú krízu 🙂 nechápem ľudí čo si myslia že nemajú nato , respektíve ešte len nebudú mať nato keď prídu nové ceny 🙂 veď dotyčný pán tvrdí že my nato máme 😃 asi myslel hokej 2002 a poďme si zaspievať : ,, My na to Máme ,, 🙂“ smeje sa Daniel.

„Američania nepáchali svinstvá trebárs v Juhoslávii a Iraku „pán“ Korčok ku tomu sa vyjadri ty farizej…..!!!! Samozrejme že tym nezastávam nikoho ani Rusov….!!!“ píše Palo.

„Preziju,oni nemaju problem z 5000.-eur mesacne.“ píše Ján.

One Reply to “Korčok: Môžeme si dovoliť nepomáhať Ukrajine? Budeme mať hlboko do vrecka, ale Ukrajine vedie spravodlivú vojnu”

  1. Sa čudujem, ako môže matička Zem uniesť takýchto idiotov? Ak to bude pokračovať takto ďalej, tak sa ich zrejme asi nakoniec rozhodne zbaviť. EU je fašistická lebo podporuje Banderovských fašistov na Ukrajine. Bandera je vojnový zločinec, to je historický fakt!!! Mysleniu zdar!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *