Kollár to priznal v živom vysielaní: Zastropovaná cena elektriny bola lož! Od nového roka budeme platiť také pálky, že odpadneme

Pri vysokých cenách elektrickej energie sme od vládnych činiteľov počúvali, že ceny budú na štyri roky zastropované a ničoho sa nemusíme báť. Tentokrát je údajne všetko inak a priznal to v televíznej relácii Na Telo predseda parlamentu Boris Kollár.

Podľa Kollára sa na poslednom zasadnutí vlády dozvedeli, že realita je úplne iná a ceny elektriny vôbec nie sú zastropované. To znamená, že od nového roka môžeme platiť o 100% viac! Ak platíte 100€ za elektrinu mesačne, teraz to môže byť až 200€.

„Smradi ste tam všetci! Tu pomôže už len defenestracia! Ako môže predseda parlamentu a s tzv.premierom dať aké príkazy? Ten prvý má v hlave asi len rozmnožovanie, údajne aj v parlamente posteľ…. Ten druhý aj s tou hlavou pomazanou prví vrieskali,že sa treba odpojiť od ruských zdrojov… Asi tu fakt chystajú bojové pole,keď tu nič netreba,len pomôcť k tomu aby sme vykapali? Sú všetci dobrí sluhovia,veľmi dobrí,ale majú iného pána… A tu? ani tých sedem statočných…. Zatiaľ!(?)“ píše nahnevane Mária.

„Lebo každý dudre na fb česť vynimkam dokedy budeme otroci každý čaká na toho druhého za deti by sme mali bojovať aj život položiť ale nie však nejak bude“ píše Gabika.

„My sme sa dozvedeli… To nejaké podpísané zmluvy alebo čo ? Netreba ? To sa robí na verím boha … Na dobré slovo ?!?! Kde je nejaká vyvodená zodpovednosť ?!?!“ pýta sa Dušan.

One Reply to “Kollár to priznal v živom vysielaní: Zastropovaná cena elektriny bola lož! Od nového roka budeme platiť také pálky, že odpadneme”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *