Kemka napľul podporovateľom Dráčika do tváre: Ste hlúpi ľudia, čo šíria sprostosti!

Majiteľ hračkárstva Dráčik sa ešte viac preslávil tým, že začal šíriť tvoje názory na svojej webovej stránke.

Prečítať sme si mohli články, ktoré kritizujú napríklad LGBTI komunitu, liberalizmus či Ameriku.

Dráčik sa tiež vyjadroval k vojne na Ukrajine, kde jasne nepodporuje NATO či USA. Okamžite sa do neho pustili liberálni politici a médiá, za šírenie nenávisti a konšpirácii.

Na tému Dráčik sa vyjadril aj herec Juraj Kemka, podľa ktorého šíri obchod sprostosti, ktorým ale veria len hlúpi ľudia.

„pán herec ,najmúdrejší, zišlo by sa ísť do nejakého obchodu dokúpiť rozum, lebo len robíš papagája tomu,kto zaplatí“ reagovala na herca Alena.

„Treba si to tiež tak povedať, že už nekúpim lístok na žiadne s jeho vystúpení.“ napísal Miroslav.

„A ja som si myslel,ze on toho hlupaka vie perfektne zahrat. Az teraz zistujem,ze on hlupakom v skutocnosti je“ napísal Jaroslav.

Majiteľ veľkého hračkárstva Dráčik sa priznal k textom, ktoré na jeho webe pribúdajú od začiatku februára 2022. V textoch sme mohli vidieť vyjadrenia na konflikt na Ukrajine, či na témy LGBTI a očkovania. Neoliberáli začali proti Dráčiku silnú kampaň a bojkot.

„Články píšem ja, Dušan Víglaský a budem ich písať naďalej. Zdá sa, že vám to nejako nevyhovuje,“ uviedol majiteľ Dráčika na webe hračkárstva v článku s názvom „Denník Sme a iné médiá klamú“.

Niektorí teraz Dráčik označovali skôr za dezinformačný web, pretože nemal názor, ako majú médiá hlavného prúdu. Iní zase plne podporujú hračkárstvo.

Dráčik najnovšie v súvislosti s LGBTI témami uvádza, že všetko „sú to nástroje na vytváranie napätia spoločnosti. V drvivej väčšine nejde o žiadnu úprimnú snahu niekomu v niečom pomôcť. Normálna spoločnosť sa vie s takýmito otázkami hravo vysporiadať. Pre niekoho je to príležitosť na predvádzanie sa, riešenie komplexov, inému živná pôda pre vytváranie konfliktov, konfrontácie, provokácie, anarchiu, extravaganciu, povyšovanie sa, ponižovanie niekoho, odsudzovanie, rozklad spoločnosti“.

„Zdravý rozum našej spoločnosti neumožní zvyšovanie napätia ani žiadne konfrontácie. Jednotlivé otázky a problémy vieme vyriešiť v súlade s morálkou, zákonom a ľudskými právami všetkých,“ uvádza sa v logickom závere spoločnosti Dráčik.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *