Dôchodcovia sa modlia za Hegerovu vládu: Veríme, že sa dočkáme lepších časov! Prosíme Ježiška!

Vláda Eduarda Hegera má možno posledné dva dni, kedy bude existovať. Parlamente bude podľa všetkého v utorok hlasovať o jej dôvere.

Voliči v skupinách, kde podporujú hnutie Igora Matoviča sa už teraz modlia a dokonca sa chystajú pred parlament.

„Pane, zachovaj nám túto vládu. Nech vládne pravda,právo a mier.A hoci sa slza v oku ligoce, nech máme s ňou požehnané Vianoce.“ píše volička Matoviča v skupine.

„Pôjde niekto aj pred parlament utorok podporiť vládu počas odvolávania.“ pýta sa dôchodkyňa Ľudmila a ďalšia jej odpovedá, že sa chystá v utorok pred parlament.

„rada by som len ďaleko a náklady malý dôchodok   ❤️ale podporujem túto vládu verím že sa dočkáme lepších časov ❤️ “ odpovedá Jarmila, ktorá má malý dôchodok.

Ďalší volič Matoviča v skupine píše zvláštne slová „Keď ľuďom dobrej vôle oči slzia, skutky zločineckej organizácie a ICH oligarchov sa iba pousmejú, a tie slzy obyčajných ľudí ICH nemrzia ‼️ Nemrzí ICH boľševicko komunistické klamstvo, rozkrádanie štátnych financií, ktoré ma slúžiť k moci SMERU1,2, a ICH prisluhovačov ‼️ Slzy obyčajných ľudí, Slovensko prebudí, a každého rozumne zmýšľajúceho človeka v lepší život našej vlasti, vyplavia skorumpovaný systém boľševicko komunistického nádoru ‼️Verím vláde Eduarda HEGERA“ napísal Ján.

„Musíme sa všetci zomknúť a prosiť Ježiška, aby nám túto vládu ponechal.“ píše Helena.

Ďalší tvrdia, že nebyť Matoviča, Slovensko by bolo „dávno v prdeli“.

„presne tak, to by bolo, keby bol vyhral volby fico s pellem. to by bola priam katastrofa s nami. nielen ze by sa nestarali o ludi, ziadna pomoc atd. ale okrem toho by vykradli, co by a dalo. boli by sme uz von z EU a NATO a mozno by museli nasi mladenci narukovat za putina na ukrajinu“ napísala Heda.

„Hlavne by tu cez pandemiu skapalo nie 20 tisic ale 200 tisic ludi.“ dodal Martin v skupine.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *