Brutálny konflikt v parlamente! Naď to nevydržal a pustil sa do poslancov Sulíka! (Video)

V parlamente sa dnes kedysi spojenecké strany SaS a OĽANO pustili do seba. Dôvodom bolo, že poslanci SaS, ktorí odišli z vlády do opozície, sa pripojili ku Kotlebovcom, Smerákom a Hlasistom, a schôdza sa tak nemohla začať.

Poslanci týchto dvoch strán sa v parlamente do seba pustili a minister obrany Jaroslav Naď im vysvetľoval svoje.

Kotlebovci sa môžu radovať, pretože už včera avizovalo, že ak sa väčšina poslancov, ktorých opozícia má, nebudú prezentovať, parlament je neuznášania schopný a ak by takýto stav vydržal tri mesiace, prezidentka musí parlament rozpustiť a vyhlásiť predčasné voľby.

Poslanec ĽSNS Martin Beluský vysvetľuje, ako by prezidentka mohla rozpustiť parlament

Minister Naď však neskrýval zlosť

„Dnes bol parlament takmer plný, úprimne, málokedy mám takúto skúsenosť. Napriek tomu si poslanci SaS+mafie+fašistov odsúhlasili, že rokovať nebudú a na grémiu sa dohodli, že najbližšie sa poslanci stretnú až v utorok. Načo riešiť problémy a pomáhať ľuďom? Radšej týždeň dovolenky. Absurd. Hanba.“ píše na sociálnej sieti.

Dokonca sa Naď dostal do konfliktu s poslancami SaS

„Už včera bolo neskoro tento hnusný had, nič dobré mu z očí nejde.. Len nech ide a zoberie so sebou aj zvyšok neschopackej bandy,, aspoň budeme mat od nich konečne kľud, ved na týchto šaškou sa už nedá ani pozerať fuj bleju velebnosti“ píše k videu Lukáš.

„Arogantný Naď to už nevie predýchať. Aj tak padne vláda, ale oľaňaci a Remišová si to nechcú pripustiť, veď ešte doteraz tvrdili, že aj v menšinovej vláde sa dá vládnuť , či dokonca streliť gól.No nedá, zrejme to už dnes pochopili.“ píše Helena.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *