Americký senátor: Republikáni nie sú dokonalí, ale netlačíme na vaše deti, aby si zmenili pohlavie

Senátor Rand Paul v piatok varoval, že za vlády demokratov sa mladí ľudia v Amerike stávajú obeťou rýchlo sa zhoršujúcej krízy duševného zdravia.

Vo vystúpení v relácii „The Ingraham Angle“ Paul poukázal na problém lekárov, ktorí vykonávajú transrodové operácie na deťoch, a na propagandu, ktorá vyvolala masívny nárast Američanov, ktorí majú pocit, že nemajú to „správne“ telo.

„Kto je zodpovedný za to, že štvorročnému dieťaťu povieme, že sa musíme rozprávať o jeho pohlaví a o tom, či má vhodné telo?“ Paul sa spýtal.

„Kto hovorí o tom, aby sa šesťročným deťom dávali obrázkové knižky s ilustráciami operácií na odstránenie pohlavných orgánov?“ pokračoval senátor.

„Sú to demokratickí politici a prebudení ľavičiari,“ tvrdil Paul.

„Nie je tam ani jeden republikán – pozrite, republikáni nie sú dokonalí. Ale republikáni netlačia na to, aby vaše dieťa podstúpilo operáciu na odstránenie genitálií už na základnej škole. Žiadny republikán to nepresadzuje,“ zopakoval Paul.

„Sú to šialení ľavicoví demokrati. Boli to tiež šialení ľavicoví demokrati, ktorí boli za lockdown celej Ameriky,“ pokračoval Paul.

„Nie je žiadnym tajomstvom, kto sa podieľal na lockdownoch, a tie mali vplyv,“ poznamenal tiež Paul a dodal, že po troch mesiacoch pandémie, keď sa ukázalo, že deti vážne neochoreli na COVID, obhajoval opätovné otvorenie škôl.

Pozrite si:

V tom istom rozhovore sa Paul vyjadril k znepokojujúcim hrozbám, ktoré sa objavili minulý týždeň na jeho adresu a na adresu školákov v Kentucky, a poznamenal, že vyzval FBI, aby „nenechala kameň na kameni“, aby zabránila ďalšej potenciálnej masovej streľbe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *