Steven Seagal v ruskej TV: Na Ukrajine sú státisíce nacistov a mnohí z nich chcú bojovať!

Bývalý americký herec akčných filmov Steven Seagal, ktorý odišiel žiť do Ruska a podporuje ruského prezidenta Vladimira Putina, teraz v ruskej televízii povedal šokujúce slová.

„Na Ukrajine sú stotisíce nacistov a mnohí z tých chlapov chcú bojovať,“ povedal Seagal v ruskej talkshow Vladimira Solovjova, ktorý je považovaný za jedného z hlavných kremeľských propagandistov. Ukrajinská strana takéto názory popiera a v krajine sú zakázané nacistické hnutia. Informácie o nacistoch na Ukrajine poprela aj Slovenská polícia na facebooku. Cez to všetko však Rusi tvrdia, že na Ukrajine sú vojaci, ktorí sympatizujú s takýmito myšlienkami.

Seagal dokonca v ruskej TV povedal, že sám seba považuje za ruského občana a momentálne bývalý americký herec točí dokument, ktorý má divákom priblížiť vojnu aj z druhej a pre Seagala reálnejšej perspektívy. „Každý z vás, všetci ste moja rodina a priatelia. Stojíme a držíme spolu v dobrom aj v zlom,“ vyjadril sa Seagal.

NEZABUDNI PREČÍTAŤ:  Nový český prezident: Ukrajina si po vojne zaslúži byť členom NATO

Reuters: Ukrajinci pracujú v jadrovej elektrárni pod hlavňami ruských zbraní

Ukrajinskí technici pracujú v Záporožskej jadrovej elektrárni pod hlavňami ruských zbraní a čelia obrovskému tlaku, ale zostávajú, aby zaistili, že nenastane katastrofa podobná havárii v Černobyle. Agentúre Reuters to povedal jeden z pracovníkov najväčšej atómovej elektrárne v Európe, ktorú od marca okupuje ruské vojsko a v poslednej dobe zažila ostreľovanie, z ktorého sa navzájom obviňujú Moskva a Kyjev.

Zelenskyj má vo štvrtok rokovať v Ľvove s Erdoganom a Guterresom

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj sa vo štvrtok stretne vo Ľvove na západe krajiny so svojím tureckým náprotivkom Recepom Tayyipom Erdoganom a generálnym tajomníkom OSN Antóniom Guterresom. Informovali o tom agentúry AP a Reuters s odvolaním sa na hovorcu OSN Stéphana Dujarrice a Ankaru. Vrcholní predstavitelia sa budú zaoberať dohodami o dodávkach ukrajinského obilia na svetové trhy, ktoré majú pomôcť zmierniť globálnu obilnú krízu a budú diskutovať o možnostiach ukončenia takmer pol roka trvajúcej ruskej invázie na Ukrajine, píše AP.

NEZABUDNI PREČÍTAŤ:  Nový český prezident: Ukrajina si po vojne zaslúži byť členom NATO

Podľa Dujarrice bude trojica lídrov najskôr preberať aj situáciu okolo ukrajinskej Záporožskej jadrovej elektrárne, ktorú od marca okupuje ruská armáda, a od ktorej v poslednej dobe prichádzajú správy o ostreľovaní v jej blízkosti, z ktorého sa Moskva a Kyjev vinia navzájom.

One Reply to “Steven Seagal v ruskej TV: Na Ukrajine sú státisíce nacistov a mnohí z nich chcú bojovať!”

  1. Steven Seagal je jeden s mála, ktorý nestratil česť, zdravý úsudok a rozum. Dokáže sa postaviť za pravdu!!! Takýchto ľudí je potrebné podporovať v tom čo robia. Lebo v dnešnej dobe byť zástancom a šíriteľom pravdy, je veľmi ťažká a zodpovedná práca. Len malo ktorí dokážu verejne vystúpiť a prezentovať svoj vlastný názor, lebo sa okamžite stávajú terčom nevyberaných útokov a obvinení.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *