Agresívny Čech rozkopal Ukrajincom kolobežky: „Toto nie je len vaše! Ďakujeme, že sme v Česku, nie?!“

Státisíce ľudí utieklo pred ruskou inváziou na Ukrajine aj na Slovensko či do Čiech a kým niektorí sú solidárni, iní majú zase opačný názor na pomoc ľuďom od nášho východného suseda.

Sociálnymi sieťami koluje video z Brna, kde český otec kričí po ukrajinských chlapcoch, ktorí sa vozia na kolobežkách v skateparku.

Z videa nie je úplne jasné, prečo konflikt začal, ale otec českého chlapca tvrdí, že ukrajinskí mladíci mu nedovolili používať skatepark. Ako však mu tvrdí, Ukrajincom nerozumie a nevie, čo mu hovoria.

Čech sa tak ostro pustí do mladíkov a vykrikuje im, že majú ďakovať, že sú vôbec v Česku.

Muž agresívne kričí do Ukrajincov a skopne im kolobežku. Jeden z Ukrajincov si Čecha natáča a s cigaretou v ústach pred ním uteká.

„No toto je naozaj nevhodné správanie ale tak isto aj otec mal trošku zachovať chladnú hlavu a nie takto vulgárne sa vyjadrovať pred svojím dieťaťom ..a samozrejme ukrajinské deti by si zaslúžili facku a nie jednu ale toto robia aj slovenské aj české decká sú v puberte ..“ píše Eva.

5 Replies to “Agresívny Čech rozkopal Ukrajincom kolobežky: „Toto nie je len vaše! Ďakujeme, že sme v Česku, nie?!“

  1. No, přijde mi to jako jednoznačná desinformace a pomluva otce, což ovšem u nás je možné právně řešit a na podobné prasárny si došlápnout. Autor článku zřejmě nemá děti, nebo záznam ani nevidel

  2. Neviem čo autor článku nepochopil z toho videa – ukrajinské „deti“ nechceli dovoliť jeho synovi sa voziť na detskom hrisku. Jeden z nich tam dokonca fajčil. Myslím, že veľa ľudí začína mať dosť arogantného a bezohľadného správania podaktorých Ukrajincov – prišli sem prosiť o ochranu „holých životov“, zmenilo sa na to niečo?

  3. Vy skurvené filcky platené USA. Tí ukrajinskí pangharti nechceli dovoliť jeho synovi použiť skatepark s tým že ho rozjebú a boli drzí aj voči jeho otcovi. Ja osobne by som tam tých panghartov nakopal do riti…..a vy…..proamerické štetky ešte budete osočovať toho otca? Nech vás trafí šľak.

    1. Řeknu ti, jak to bylo doopravdy, klidně jsme jezdili ve skateparku, přijel otec s dítětem, nic jsme mu neřekli, ale když jsem kvůli dítěti spadla podruhé, tak jsem to nevydržela a požádal mého otce, aby požádal dítě, aby jelo opatrněji, na což dostal telefon a začal natáčet a křičet. Mluvím za sebe, protože nemohu být zodpovědný za všechny.

  4. Toti je co za idiotske vysvetlenie situacie? Ja vidim co robia Ukrajinci po dedinach. Bordel a vytrznosti! A ked sa za to jeden ozve a urobi si aj video,este on je blbec? Serieme si do vlastneho hranta vazeni. A o chvilu sa nebudeme pytat,ci mozeme ist na vlastne ihriska,ale ci mozeme byt na vlastnom dvore! Aj pomoc ma svoje hranice,lenze tu uz odchadza zdravy rozum. Skopat im zadky!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *