Slovensko

Zúfalý muž napísal vulgárnu správu Matovičovi. Ten sa na ňom zabáva. Na toto má čas premiér?!

V ťažkých časoch, ktoré skúšajú Slovensko si premiér Igor Matovič stále nájde čas na prezeranie rôznych správ, ktoré mu chodia na sociálnej sieti. A nie len, že si ich pozerá, ale sa nimi aj chváli na verejnosti. O čo mu ide? Potrebuje ľútosť svojich fanúšikov? Pán premiér, to vážne musíte toto zdieľať?

Premiérovi totiž napísal ďalší nahnevaný Slovák, ktorý sa pýta Matoviča, z čoho má platiť účty. Správa je plná vulgarizmov, ale, kto vie byť slušný v ťažkých časoch?

Nás však vždy prekvapuje, že Matovič dokáže takéto správy zdieľať a miesto toho, aby svoj čas využil na to, čo bude so Slovenskom a ľuďmi, zdieľa nepodstatné správy. Veď takýchto nahnevaných správ musí mať každý politik plno!

Zúfalý muž napísal zúfalú správu a premiér ju pridá aj s jeho celým menom, ako by sa mu chcel vysmiať, ešte aj s popisom „IQ“.

Matovič je najsilnejším mužom krajiny, ale zdieľa správy ako malé dieťa, ktoré sa potrebuje posťažovať.

„Robiť si žarty zo zúfalého človeka, to už je len vizitka hodná kresťana a premiéra modernej krajiny. Absolútne úžasne definovaná celá plejáda schopností, ktorými matovič oplýva: Robiť si prču z ľudí. Ale riešenia a zodpovednosť žiadne. Presne ako s jeho titulom. Nie, nemáme premiéra, len dvorného šaša, ktorý sa premiérom stal omylom. Len tak ďalej, a o rok odovzdá premiérsku štafetu kotlebovi. Nebudú to rúška, bez čoho ľudia nebudú vychádzať z domu.“ napísal komentujúci Matovičovi.