Zúfalý muž napísal vulgárnu správu Matovičovi. Ten sa na ňom zabáva. Na toto má čas premiér?!

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

V ťažkých časoch, ktoré skúšajú Slovensko si premiér Igor Matovič stále nájde čas na prezeranie rôznych správ, ktoré mu chodia na sociálnej sieti. A nie len, že si ich pozerá, ale sa nimi aj chváli na verejnosti. O čo mu ide? Potrebuje ľútosť svojich fanúšikov? Pán premiér, to vážne musíte toto zdieľať?

Premiérovi totiž napísal ďalší nahnevaný Slovák, ktorý sa pýta Matoviča, z čoho má platiť účty. Správa je plná vulgarizmov, ale, kto vie byť slušný v ťažkých časoch?

Nás však vždy prekvapuje, že Matovič dokáže takéto správy zdieľať a miesto toho, aby svoj čas využil na to, čo bude so Slovenskom a ľuďmi, zdieľa nepodstatné správy. Veď takýchto nahnevaných správ musí mať každý politik plno!

Zúfalý muž napísal zúfalú správu a premiér ju pridá aj s jeho celým menom, ako by sa mu chcel vysmiať, ešte aj s popisom „IQ“.

Matovič je najsilnejším mužom krajiny, ale zdieľa správy ako malé dieťa, ktoré sa potrebuje posťažovať.

„Robiť si žarty zo zúfalého človeka, to už je len vizitka hodná kresťana a premiéra modernej krajiny. Absolútne úžasne definovaná celá plejáda schopností, ktorými matovič oplýva: Robiť si prču z ľudí. Ale riešenia a zodpovednosť žiadne. Presne ako s jeho titulom. Nie, nemáme premiéra, len dvorného šaša, ktorý sa premiérom stal omylom. Len tak ďalej, a o rok odovzdá premiérsku štafetu kotlebovi. Nebudú to rúška, bez čoho ľudia nebudú vychádzať z domu.“ napísal komentujúci Matovičovi.