Spoločnosť

Zohavil Dražovský kostolík vlajkou EÚ Alojz Hlina? Indície vedú k nemu!

Včera sa objavili fotografie Dražovského kostolíka pri Nitre, ktorý bol zakrytý vlajkou Európskej Únie. Táto udalosť okamžite vyvolala negatívne reakcie ľudí a každý v diskusiách sa len nechápavo zamýšľal nad touto tragickou hlúposťou.

Indície vedú k predsedovi KDH Alojzovi Hlinovi, ktorý na svojom facebookovom profile deň pred zakrytím kostolíka hľadal niekoho, kto bude natáčať zábery z dronu v Nitre.

Dražovský kostolík sa nachádza v Nitre a my sme našli aj video, ktorým bol zakrytý kostolík natočený dronom, tak, ako to chcel Alojz Hlina.

V diskusiách sa objavili komentáre, že toto tragické zakrytie Kostolíka vlajkou EÚ, má byť akási predvolebná kampaň KDH pred eurovoľbami. My už teraz vieme, že to bol absolútne zlý krok a ak za tým stál Alojz Hlina, tak si veľmi KDH nepolepšilo.

3 Replies to “Zohavil Dražovský kostolík vlajkou EÚ Alojz Hlina? Indície vedú k nemu!

 1. Hlina…to je schopný urobiť len psychopat ako si ty. týmto činom si nám občanom len dokázal, že nepatríš do parlamentu ani do politiky!!!…patríš do basy alebo do blázinca spolu z parlamentným šašom a idiotom v jednej osobe Matovičom. Čo psychopat neurobí pre svoj prospech a blaho.

 2. Je to znesvätenie kostola.
  Čo nato pamiatkári.
  Čo na to Katolícka cirkev.
  Čo keby sa tá handra chytila horieť , tak …
  tá prašina vraj je šéfom KDHá. KDHá bude asi nejaká MOSLIMSKÁ strana.

 3. Nič prekvapujúce.

  Alojz Hlina vám len ukazuje, ako je vychystaný zapredať i naše prvé aj posledné dedičstvo Slovenska!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *