Zo sveta

Známa speváčka M.I.A: „Ak si budem musieť vybrať medzi vakcínou a čipom, zvolím si smrť!“

Rapperka M.I.A. napísala na Twitteri, že by odmietla prijať očkovanie alebo mikročip nariadený vládou. M.I.A. sa zjavne odkazuje na narastajúcu možnosť, že vakcíny alebo RFID čipy budú propagované ako riešenie pandémie COVID-19.

„Ak si budem musieť vybrať medzi vakcínu a čipom, zvolím si smrť“, napísala.

Rapperka tiež odkázala na svoju pieseň z roku 2013 pod názvom „Y.A.L.A“, ktorá znamená „Vždy znova ožiješ“.

Speváčka vysvetlila dôvod, prečo nedôveruje očkovaniu a uviedla, že jej syn bol chorý počas 3 týždňov a musel byť napumpovaný antibiotikami, aby sa mu znížila horúčka spôsobená tromi vakcínami.

V reakcii na kritiku užívateľa na Twitteri M.I.A. reagovala: „Áno, v Amerike ma donútili naočkovať svoje dieťa pred prijatím do školy. Bola to tá najťažšia vec. Nemať na výber ako matka. Už to nikdy nechcem pocítiť. Bol veľmi chorý 3 týždne, potom ho musel doktor napumpovať antibiotikami, aby znížil horúčku z 3 vakcín „.

M.I.A je svetoznáma speváčka/rapperka, ktorej hity dosahujú miliónové čísla a pre to je zaujímavé, že dokáže tvrdiť takéto odvážne slová.

Niektorí ľudia veria konšpirácii, že koronavírus bol vytvorený, aby elity mohli presadiť nútené očkovanie a očipovanie ľudí.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Číslo účtu: SK2811000000008017035353

2 Replies to “Známa speváčka M.I.A: „Ak si budem musieť vybrať medzi vakcínou a čipom, zvolím si smrť!“

  1. Having read this I thought it was rather enlightening. I appreciate you finding the time and effort to put this information together. I once again find myself spending way too much time both reading and posting comments. But so what, it was still worthwhile!|

  2. I just want to mention I am just beginner to weblog and really liked your blog site. More than likely I’m want to bookmark your blog . You definitely have very good writings. Thanks a lot for sharing with us your webpage.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *