Známa speváčka M.I.A: "Ak si budem musieť vybrať medzi vakcínou a čipom, zvolím si smrť!" - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Známa speváčka M.I.A: „Ak si budem musieť vybrať medzi vakcínou a čipom, zvolím si smrť!“

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Rapperka M.I.A. napísala na Twitteri, že by odmietla prijať očkovanie alebo mikročip nariadený vládou. M.I.A. sa zjavne odkazuje na narastajúcu možnosť, že vakcíny alebo RFID čipy budú propagované ako riešenie pandémie COVID-19.

„Ak si budem musieť vybrať medzi vakcínu a čipom, zvolím si smrť“, napísala.

Rapperka tiež odkázala na svoju pieseň z roku 2013 pod názvom „Y.A.L.A“, ktorá znamená „Vždy znova ožiješ“.

Speváčka vysvetlila dôvod, prečo nedôveruje očkovaniu a uviedla, že jej syn bol chorý počas 3 týždňov a musel byť napumpovaný antibiotikami, aby sa mu znížila horúčka spôsobená tromi vakcínami.

V reakcii na kritiku užívateľa na Twitteri M.I.A. reagovala: „Áno, v Amerike ma donútili naočkovať svoje dieťa pred prijatím do školy. Bola to tá najťažšia vec. Nemať na výber ako matka. Už to nikdy nechcem pocítiť. Bol veľmi chorý 3 týždne, potom ho musel doktor napumpovať antibiotikami, aby znížil horúčku z 3 vakcín „.

M.I.A je svetoznáma speváčka/rapperka, ktorej hity dosahujú miliónové čísla a pre to je zaujímavé, že dokáže tvrdiť takéto odvážne slová.

Niektorí ľudia veria konšpirácii, že koronavírus bol vytvorený, aby elity mohli presadiť nútené očkovanie a očipovanie ľudí.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Číslo účtu: SK2811000000008017035353

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *