Slovensko

Zdravotníčka tvrdí, že žiadny list podporujúci očkovanie nepodpísala. Jej meno v zozname však uviedli

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Ministerstvo zdravotníctva sa dnes pochválilo listom od zdravotníkov a zdravotníčiek z nemocníc z celého Slovenska. 1300 z nich sa malo podpísať pod listom, v ktorom žiadajú ľudí, aby sa dali zaočkovať. Vraj už prestávajú vládať a nevedia sa ubrániť slzám.

Na sociálnej sieti sa však ozvala jedna zo zdravotníčiek, ktorá sa našla podpísaná pod tento list, ale ako ona tvrdí, nič také nepodpísala a sama je proti očkovaniu.

„Nikdyyyyyy by som sa pod niečo takéto nepodpísala, ľudia neverte im !!!!!!! Medzi nami čo sme robili a robíme na Kovide je veľa nezaočkovaných !!!! Takto sa verejnosti vymývajú mozgy !!!!!! Bez môjho súhlasu má tam podpísali !!!!!“ napísala Andrea Pavlíková, ktorej meno sa skutočne nachádza v tomto liste. Či však ide skutočne o totožnú osobu alebo len o menovkyňu nevieme s úplnou istotou potvrdiť. Je možné, že jej meno tam niekto uviedol aj bez jej súhlasu. Neskôr tento profil svoje vyhlásenia stiahol zo sociálnej sieti.

5 Replies to “Zdravotníčka tvrdí, že žiadny list podporujúci očkovanie nepodpísala. Jej meno v zozname však uviedli

  1. Dobrý deň, keďže manželka je kolegyňa danej zdravotníčky a spolu robia na rovnakom oddelení (oddelenie dlhodobo chorých – ODCH Kramáre) a je neočkovaná, zarazilo ju, že jej podpis sa proti jej vôli objavil na tomto zozname (jej meno je viditeľné aj na tu zverejnenom printscreene). Na ten Sabakov list boli pridaní všetci zamestnanci ODCH proti svojej vôli, hoci cca. 50% zamestnancov tohto oddelenia nie je očkovaných (lekári sú všetci, jedinou sestričkou, ktorá nie je zaočkovaná, je moja žena Renáta a väčšinu nezaočkovaného personálu tvoria asistenti a sanitári). Len, aby ste vedeli, ako Sabaka manipuluje.

    1. OK. Takže vlastne (takmer) všetok odborný personál, tj. všetci lekári a sestričky (mínus jedna sestrička) sú zaočkovaní a pomocný zdravotný personál z polovice (tvorí 50% oddelenia? ok, neviem, ale asi aj s upratovačkami a kuchárkami). U mňa dobré.

      1. Sorry ale asistentky a sanitari nie su vsetci zaockovani. A bez tych oddelenie nebude fungovat. A je to spinavost zahrnut niekoho meno, ze list podpisal, ked to nespravil.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *