Spoločnosť

Zástupca Rómov vyzýva nepustiť Kotlebu na východ, pretože ten vraj patrí im (Video)

Nahnevaný rómsky zástupca žijúci v Anglicku už dlhodobo bojuje proti Ľudovej strane Naše Slovensko. Vo svojich videách vyzýva Rómov, aby bojovali proti ĽSNS.

Tentokrát sa Norbert Hmilansky dopočul, že Marian Kotleba bude pokračovať v predvolebnej kampani aj na východe Slovenska a pôjde sa pozrieť aj do rómskych osád, pri ktorých žijú a trpia pracujúci Slováci.

Norberta táto správa značne vytočila a vyzýva všetkých Rómov, aby Kotlebu na východ nepustili, pretože „východ patrí nám!“.

17 Replies to “Zástupca Rómov vyzýva nepustiť Kotlebu na východ, pretože ten vraj patrí im (Video)

  1. kolko si vyrobil pre ten stat rasizmus tu je kazdy kto robi na ten stat je utlacany ne taky smrad co tu krici ved to je obicajna filcka a prizivnik

  1. KÔLI TOMUTO ASOCIÁLOVI MA NA FACEBOOKU BLOKLI NA 7 DNÍ…FUJ.ROZDÚCHAVA ATMOSFÉRU MEDZI MAJORITOU A CIGÁNMI…JEHO NEBLOKLI…ZAUJÍMAVÉ…ŽEBY 3-JAKÝ KM ???

  2. Tak poprvé ,, rómovia ,, začnite chodiť do školy tam sa naučíte pravopis … Čo sa tak bojíte p.Kotlebu ? Lebo ma pravdu ? Robiť nebudete , učiť sa nebudete jedine čo viete tak vyciciavat štát . Stále len plačete , stále je Vám malo. Aké HDP vytvárate pre štát? Čo z Vás má stať štát? Nič si nevazite , všetko chcete zadarmo ale ritou nepohnete. Vy do roboty nepôjdete , makať nebudete ale éčka hej , to vy chcete…. Zadarmo všetko… Choďte a vstavajte ráno do roboty , robte za 430 € na mesiac , vyplate si nájom , dane , odvoz smetí , a čo vám zostane tak skúste vyžiť do ďalšej výplaty… Nech sa páči vyskúšajte si to. Ale vy ne ,vy narobíte deti o ktoré sa nestarate ale chodí vám mastný príjem od štátu. Len tak ďalej VLada , podporujte ich a o chvíľu Vám nebude mať kto robiť na vaše platy , plniť štátnu pokladnicu lebo tých čo dotujete robiť nebu…. Česť výnimkám a poznám aj takých čo žijú normálne ale je ich veeeelmi malo.

 1. Hranice sú otvorené, celá EU chce migrantov. spojme sa všetci a podme do EU Nemecka, Holanska, Anglicka, stojím za každým Rómom len podťe do Nemecka. Neostávajte na Slovensku Rómsky národ. Národ plný nadšenia zábavy ktorý stále cestoval Tu na západe neje žiaden Kotleba, alebo iný MUŽ NULA. Politici sú len podvodnici čo niečo sľubujú ale nič nesplnia. oni chcú sať dotácie na Rómov a a k Rómom nič nepríde. veď koľky sú v osadách, búdach, a nič sa pre Rómov neurobilo len politika a tam to končí. Politika potrebuje asi Rómov v osadach v búdach z plechu.Aby mohli pítať dotácie ale ktoré k Rómom nikdy neprídu.Neverte politikom na SK podte na západ tu mate záruku že vás nebude nik haniť.Je tu lepšie ako v osadách na slovensku.

  1. Tak a co ti zničené byty třeba pracovat cest vynymkam. A nie len vykrikovat vláda dáva vela penazi pre vás a výsledky žádné. Chcete ist do Německa chote ale tan třeba pracovat.

 2. Už mal byť trestne stíhaný za jeho fašistické videá a výroky. Alebo mal byť už dávno umiestnený v špecializovanom zariadení, pre istotu v klietke. A toto je vraj rómsky aktivista.

 3. keby ta nezobrali kamarati do anglicka ešte stale by si doma jedol polievku rukami , Noro pametaš jak na košickej stanici niekto kričal že idu skini a ty s kamaratmi ste cez otvorene okna do aut skakali jak ste utekali ? teraz si v anglicku a velky pán je z teba 🙂 :-):-)

 4. Cigáni špinavý smradľavý jasné že už sa boja, za posledne roky sa premnožily ako potkany ktoré nevieš zadrhnúť. Toto video len poukazuje aký sú dementný ani po slovensky rozprávať nevie robiť to nikdy nebude načo nám to tu je?

 5. Tak poprvé ,, rómovia ,, začnite chodiť do školy tam sa naučíte pravopis … Čo sa tak bojíte p.Kotlebu ? Lebo ma pravdu ? Robiť nebudete , učiť sa nebudete jedine čo viete tak vyciciavat štát . Stále len plačete , stále je Vám malo. Aké HDP vytvárate pre štát? Čo z Vás má stať štát? Nič si nevazite , všetko chcete zadarmo ale ritou nepohnete. Vy do roboty nepôjdete , makať nebudete ale éčka hej , to vy chcete…. Zadarmo všetko… Choďte a vstavajte ráno do roboty , robte za 430 € na mesiac , vyplate si nájom , dane , odvoz smetí , a čo vám zostane tak skúste vyžiť do ďalšej výplaty… Nech sa páči vyskúšajte si to. Ale vy ne ,vy narobíte deti o ktoré sa nestarate ale chodí vám mastný príjem od štátu. Len tak ďalej VLada , podporujte ich a o chvíľu Vám nebude mať kto robiť na vaše platy , plniť štátnu pokladnicu lebo tých čo dotujete robiť nebu…. Česť výnimkám a poznám aj takých čo žijú normálne ale je ich veeeelmi malo.

 6. Tak poprvé ,, rómovia ,, začnite chodiť do školy tam sa naučíte pravopis … Čo sa tak bojíte p.Kotlebu ? Lebo ma pravdu ? Robiť nebudete , učiť sa nebudete jedine čo viete tak vyciciavat štát . Stále len plačete , stále je Vám malo. Aké HDP vytvárate pre štát? Čo z Vás má stať štát? Nič si nevazite , všetko chcete zadarmo ale ritou nepohnete. Vy do roboty nepôjdete , makať nebudete ale éčka hej , to vy chcete…. Zadarmo všetko… Choďte a vstavajte ráno do roboty , robte za 430 € na mesiac , vyplate si nájom , dane , odvoz smetí , a čo vám zostane tak skúste vyžiť do ďalšej výplaty… Nech sa páči vyskúšajte si to. Ale vy ne ,vy narobíte deti o ktoré sa nestarate ale chodí vám mastný príjem od štátu. Len tak ďalej VLada , podporujte ich a o chvíľu Vám nebude mať kto robiť na vaše platy , plniť štátnu pokladnicu lebo tých čo dotujete robiť nebu…. Česť výnimkám a poznám aj takých čo žijú normálne ale je ich veeeelmi malo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *