Slovensko

Zástankyňa očkovania Nvotová dostala pľúcnu embóliu. Pre hejterov má jasný odkaz

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Speváčka Dorota Nvotová, ktorá má blízko k prezidentke Zuzane Čaputovej a je obhajcom očkovania teraz leží v nemocnici s pľúcnou embóliou. Hejterom však odkazuje, aby jej zdravotný stav nespájali s „antivax bludmi“ „Poprosím všetkých aby moju pľúcnu embóliu prestali zneužívať na svoje antivax bludy.“ píše na sociálnej sieti.

Nvotová tvrdí, že je tuhý fajčiar a často lieta a takmer všetci jej pomreli na infarkt. Naposledy bola očkovaná v máji a ak jej to doktor dovolí, chystá sa na tretiu dávku.

„Som tuhý fajčiar , často lietam  a chodím do nadmorských výšok . Takmer šeci mi pomreli na infarkty. Čiže aj genetika. Očkovaná som bola naposledy v máji, keď sa vrátim čaká ma tretia dávka a pôjdem na ňu aj napriek embólii pokial mi to lekári odporučia“

Podľa Nvotovej ľudia žerú pi*oviny a dokonca aj jej brat, ktorý berie pervitín a nazvala ho „prvoligový narkoman“ jej povedal, že si vakcínu nedá. Nvotová odkazuje, aby sa dali ľudia zaočkovať.

8 Replies to “Zástankyňa očkovania Nvotová dostala pľúcnu embóliu. Pre hejterov má jasný odkaz

  1. Vieme, Nvotová, vieme. Si očkovaná …, a …, a nič ti nie je! :)))))))))
    Po4uj Nvotová, ten tvoj fet ti nerobí dobre, mala by si vedieť. A nie, nie som, a ani nechcem byť heiter. Ten tvoj fet ti nespôsobil túto pľúcnu embóliu. Ten tvoj fet ti len vyraboval hlavu, do čista.

  2. Našťastie bude už skoro po nej. Tie jej drísty a podpora Sorosových otrokov ako Sorosova Žužú v agende depopulácie sú hrôza. Dopadla na vlastnú sprostosť, niektorá z dávok nebola placebo ako u Žužú a ostatných zapredancov. Podľa nej je pľúcna embólia bežná vec, ktorú má každý raz mesačne. Ona má celkom obyčajný Covid ale to neprizná lebo potom by priznala, že očko je riť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *