Slovensko

Zase zmena: Lockdown nemá byť len dva týždne, ale až do Vianoc, myslí si Lengvarský

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Vláda vyhlásila od 25.novembra lockdown pre všetkých na dva týždne. Súbežne s tým začal platiť aj núdzový stav na 90 dní a s ním aj zákaz vychádzania. Nariadenia sa však budú prehodnocovať podľa pandemickej situácie.

Už dnes sa ale hovorí, že lockdown pre všetkých potrvá do Vianoc! Otvorene o tom nehovoria len odborníci, ale aj samotný minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský. 

Minister zdravotníctva Lengvarský však už teraz avizuje, že za tento čas sa situácia nezlepší natoľko, aby sme mohli opäť nabehnúť aspoň na regionálny covid automat.

„Myslím si, že (opatrenia, pozn. red.) budú pokračovať, ako sú… Na ďalšie dva týždne. Je to môj osobný názor,“ uviedol Vladimír Lengvarský v rozhovore pre Denník N.

Zároveň dodal, že budú naďalej platiť pre všetkých. To, aké nás čakajú Vianoce, už minister nechcel špekulovať.

One Reply to “Zase zmena: Lockdown nemá byť len dva týždne, ale až do Vianoc, myslí si Lengvarský”

  1. Lengvarský nemyslí. Zelená guma len plní príkazy. Zelenej gume teda patrí poľný súd a popravčia čata za spolčenie s cudzou mocou, vlastizradu a účasť na genocíde.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *