Zaočkovaní Bratislavčania sú sklamaní, lebo im sľubovali výhody. Neočkovaným by dali obmedzenia - MAGAZÍN 1
Slovensko

Zaočkovaní Bratislavčania sú sklamaní, lebo im sľubovali výhody. Neočkovaným by dali obmedzenia

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Portál Refresher sa pýtal ľudí v Bratislave, čo hovoria na lockdown a ako ho prežijú. Prišlo aj na otázky ohľadne očkovania. V ankete mali len ľudí, ktorí sú zaočkovaní a tí dali svoj pohľad na celú situáciu.

Podľa niektorých im bolo sľubované, že ak sa dajú zaočkovať, budú mať výhody, ale nemajú ich. Neočkovaným by dokonca dali aj určité obmedzenia.

Mladí ľudia v Bratislave zároveň veľmi neveria, že lockdown niečo zmení, ale ak má pomôcť znížiť nápor v nemocniciach, tak je správny.

One Reply to “Zaočkovaní Bratislavčania sú sklamaní, lebo im sľubovali výhody. Neočkovaným by dali obmedzenia”

  1. Jakých ľudí? Zašťanov sa refresher pýtal.
    “Nepáči sa mi, že nechali otvorené školy, lebo rád by som ostal doma.” – A čo ti v tom, luzer, bráni? Prečo do svojich tupých chúťok ťaháš celé Slovensko? Však sa na školu vyser, a môžeš ostať doma, až kým nevykapú tvoji sponzori, alebo ťa nevyhodia z domu.
    To čo je ten refresher za plátok primitívov, keď nás oboznamuje s názormi “najpovolanejších”? A s pánom bohom, táto duševná spodina má ešte aj volebné právo. Keď títo mladí majú byť naša budúcnosť, toš, vidím ju značne čierne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *