Zákaz zhromažďovania? Na protest v Bratislave prišlo tak veľa ľudí, že ich nerozpustili (Video)

Na protest proti vláde Igora Matoviča a jeho opatreniam prišlo v Bratislave obrovské množstvo ľudí. Odhady hovoria zatiaľ o stovkách až niečo cez dvetisíc ľudí.

Pripravení boli aj policajní ťažkoodenci na koňoch, ktorí však zatiaľ protest nerozpustili. Protestujúci tak kráčali za hlasných pokrikov aj keď máme núdzový stav a zákaz zhromaždení.

Väčšinu tvorili futbaloví fanúšikovia zahalení v kuklách a v dave bolo vidieť aj ľudí, ktorí podporujú Mariana Kotlebu. Niektorí držali tabule s nápismi „Kotleba je nevinný!“.

V dave však bolo vidieť aj starších ľudí či celé rodiny s deťmi. Väčšina ľudí mala nasadené rúška.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353