Z hrdinu je padavka! Nemal problém napadnúť nevinnú Líviu. Teraz žiada o vymazanie videa! - MAGAZÍN 1
Slovensko

Z hrdinu je padavka! Nemal problém napadnúť nevinnú Líviu. Teraz žiada o vymazanie videa!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Hrdinskosť, s ktorou „antifašista“ Lukáš napadol v Trenčíne Líviu z Kulturblogu, zrejme vypršala. Po zverejnení videa, v ktorom je Lukáš jedným z hlavných aktérov „antifašistického“ protestu, redakcia Kulturblogu obdržala žiadosť o stiahnutie videa. Žiadateľom bol sám Lukáš, podľa ktorého boli zverejnením tohto videa porušené jeho GDPR práva.

„Toto je hrdinstvo týchto antifašistov – napadnú vás na verejnosti, vynadajú vám, potom do kamery robia veci, ktoré by normálny človek, bez toho, aby nepoužil nejaké psychotropné látky, nerobil, a potom píše email, ako on je chudáčik dotknutý, že on bol natočený a boli porušené jeho GDPR práva. […] vidíme, že tá odvaha a ten testosterón sa veľmi rýchlo scvrknú, keď zistí, že v podstate je zverejnený na internete, kde si všetci ľudia môžu pozrieť jeho herecký výkon, no a teraz Lukáško prosí Kulturblog o stiahnutie videa,“ okomentoval Lukášovu žiadosť exposlanec NR SR Milan Mazurek.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *