Weiss s Kmotríkom sa bavili: Najprv bozky a potom vytiahol penis

Slovenský futbalista Vladimír Weiss mladší a viceprezident klubu Slovan Bratislava Kmotrík spolu zažili rušivú noc. Odskočili si aj so svojimi polovičkami do Tatier a diali sa veci.

Počas toho, ako sa zabávali, to asi trochu prehnali a niekto ich natočil v chúlostivej chvíli. Najprv sa priateľsky objímali a padlo aj niekoľko bozkov na líce. V závere videa, ktoré niekto natočil, si mladší Weiss stiahne pred hotelom nohavice a začne močiť.

„Mrzí ma, že niekto má zvrátenú potrebu tajne nakrúcať cudzích ľudí a následne pošle na zverejnenie video, ktoré je vytrhnuté z kontextu. Áno, s Vladovou manželkou a mojou partnerkou sme na spoločnom víkende. Vlado prežíval náročné a ťažké obdobie, a ako jeho blízky kamarát považujem za absolútne normálne, že sa kamarátsky objímeme a podporíme sa. Ja som počas tohto víkendu s partnerkou, Vlado s manželkou. Vlado bol v náročnej životnej situácii, aj preto, že ho mrzelo, že kvôli zdravotným problémom nám nemohol pomôcť v európskych pohároch. Nechýbali preto ani normálne ľudské emócie. Samozrejme ma mrzí záverečná časť videa, za čo sa v mene Vlada ospravedlňujem,“ reagoval na video Ivan Kmotrík mladší pre portál Šport24.pluska.sk

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353