Slovensko

Vyzve Mazurek na bojový súboj Žiaka? Realita je vraj iná, ako na ZOMRI a zo sójového latte nebudeš mať testosterón

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Neznám poslanec Miroslav Žiak zo SaSky sa preslávil svojim provokovaním v parlamente, kedy počas vystúpenia Milana Mazurek zavadzal a narúšal jeho prejav s transparentom.

Následne sa po provokácii začal neznámy poslanec sťažovať na sociálnych sieťach, že sa mu sympatizanti ĽSNS vyhrážajú a dokonca aj samotní poslanci spomínanej strany. Tí to však okamžite odmietli a žiadne vyhrážky z ich strany neboli. Ak sú, má žiak podať trestné oznámenie.

V diskusnej relácii portálu Kulturblog v sobotu večer hovoril Milan Mazurek aj o tomto incidente a Žiaka prirovnal k nižšiemu článku potravinového reťazca, ktorý chcel len zaujať o dať o sebe vedieť.

Moderátor relácie sa opýtal Mazureka, či by prijal so Žiakom fyzický súboj. Na to úsmevne odpovedal Mazurek, že on nie je ten typ.