Politika

Vymývanie mozgov mladým cez mimovládky na Slovensku v plnom prúde!

George Soros a jeho OSF (na slovensku Nadácia Otvorenej Spoločnosti) vôbec nespia. Práve naopak. Jeho organizácie v celej Európe manipulujú a vymývajú mozgy všemožnými spôsobmi. Najnovšie sa ich Slovenská pobočka rozhodla zaútočiť na tú mladšiu populáciu.

Ako najlepšie ovládnuť myslenie mladých cez média? Mladé generácie trávia hodiny sledovaním internetu a tieto organizácie to dobre vedia. Veľkým fenoménom je dnes facebook a youtube. A práve youtube sa rozhodli využiť na svoju manipuláciu. V posledných rokoch sa roztrhlo vrece s ľudmi, ktorí si hovoria youtuberi. Točia rôzne zábavné videá, videá kde hrajú hry a vtipne to komentujú a získavajú si tak obrovské publikum, ktoré ich sleduje. Týchto youtuberov sledujú obrovské masy mladých divákov, ktorí sa len ťažko nestotožnia s ich názorom. Vo väčšine s nimi súhlasia a tak dostať pod svoje krídla jedného z nich, je pre takúto organizáciu výborný ťah. OSF sa podarilo získať Slovenského youtubera, ktorý si hovorí na internete Selassie a jeho číslo ľudí, ktorí ho na youtube sledujú, je viac ako 400-tisíc. Rozbehli s ním nenápadný projekt s názvom „Výlety naslepo“ kde obľúbený youtuber navštevuje neobvyklé miesta so šatkou na očiach a dole mu ju dajú, až keď príde na miesto. Prvé miesto bola rómska osada, kde ho privítajú slušní rómovia a ukázali mu v akých ťažkých podmienkach musia žiť ich deti. Video z rómskej osady malo za pár dní cez 120-tisíc videní. Ďalší výlet bol utečenecký tábor v Srbsku a poukázanie na to, že si ani nevieme predstaviť aké ťažké životy, títo utečenci majú. Tretí a posledný výlet bol do Čiech, do koncentračného nacistického tábora Terezín, kde opäť mali ukázať na to, aby sme v sebe potlačili neznášanlivosť voči rôznorodosti. Všetky tieto videá sú v tónoch smutnej, emotívnej hudby, ladené tak, aby sme cítili krivdu za niečo, čo sme ani neurobili my.

Mladý človek má z týchto videí pocítiť, že nesmie ani len pomyslieť na to, že imigranti sú zlí, všetky menšiny sú dobré a hlavne musí pochopiť, že tradičný biely, kresťanský Európan, môže za všetky krivdy sveta. Že islam je dobrý a teroristické útoky sú vlastne prirodzené.

Ešte niečo k pánovi Sorosovi a jeho organizácii. OSF sa snaží už niekoľko rokov podporovať rôzne LGBTI a iné úchylné akcie v Európe. Svojimi projektmi sa snažia vnútiť ľudom, že ak sú proti imigrantom, proti miešaniu rás, proti menšinám, proti homosexuálom a tak podobne, sú zlí a xenofóbni ľudia. Organizácia disponuje obrovskými finančnými prostriedkami, ovládajú média, tlač a rôzne pseudo osobnosti. Toto vymývanie mozgov mladým je beh na dlhú trať, ale ak ste niekto počuli o „Overtonovom Okne“ viete o čom hovorím. To, že sa dnes niečo zdá nemožné, môže byť o pár rokov úplne normálne. Svadby gayov, adopcie detí pre homoseuxálne páry, Európa bez tradičného obyvateľstva a kresťanských veriacich. My sme posledná generácia, ktorá môže toto ničenie Európy zastaviť. Ak nie my, tak nikto.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *