Slovensko

Vykrikuje, len keď nemá zodpovednosť? Ešte Pellegrinimu vykrikoval, že nemá plán a on ho má?!

Igor Matovič tesne po vyhratých voľbách vo februári 2020 tvrdil novinárom, že dosluhujúci premiér Peter Pellegrini nemá žiadny plán v prípade, keď nám budú stúpať počty nakazených. Zároveň, ale tvrdil, že on takýto plán bude mať.

Matovič sa ešte premiéra Pellegriniho pýtal, aký bude postup, keď budeme mať 50, 100 alebo 500 nakazených. Dnes, keď je premiérom Matovič a po prvej vlne mali celé leto na takýto plán, ho nevedel v televízii JOJ dobre vysvetliť. Vyzerá to tak, že Matovič vie vykrikovať len vtedy, kým nemá zodpovednosť. Ako náhle je zodpovedný on, stále sa len podivne vykrúca.

Samozrejme konzílium odborníkov a hlavní hygienici stále sprísňujú opatrenia a máme aj rôzne nariadenia či červené okresy, ale môžme toto nazvať nejakým plánom?

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!