adplus-dvertising

Vyhodí Pellegrini Blahu z výboru? Premiérovi sa nepáčia kritické statusy Blahu na EÚ: „Je to banda lúzrov!“

Peter Pellegrini na dnešnom parlamentnom výbore pre európske záležitosti ostro kritizoval svojho straníckeho kolegu a predsedu eurovýboru Ľuboša Blahu.

„Sme týždeň do európskych volieb, snažím sa sledovať situáciu a rešpektujem, ak má niekto iný názor na Európsku úniu, ale nedá mi nepovedať…“ povedal na rokovaní výboru Pellegrini.

„Čítam niektoré statusy a nie sú to statusy ľudí, ktorí od začiatku, od svojho vstupu do politiky vravia, že Brusel je zlý. Tam to rozumiem, to je ich výbava. Ale čítam aj statusy, ktoré sú nenávistné alebo veľmi kritické k Európskej únii od najvyšších predstaviteľov výboru pre európske záležitosti. Ak niekto má taký zásadný problém, že Úniu nazve bandou lúzrov, že je antiľudská, antisociálna, antineviemaká vec, tak potom radšej treba zvážiť, či človek chce zostať vo výbore pre európske záležitosti,“ povedal na adresu svojho spolustraníka.

Premiér tým reagoval na Blahov status spred týždňa. Blaha tam kritizoval, že v propagačnom videu ministerstva zahraničných vecí sa objavili admini stránky Zomri. Vo veľkom napätí očakávame reakciu predsedu Výboru pre Európske záležitosti.

zdroj: hlavnydennik.sk


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.