Vybabral s nimi? Matovič demisiu teraz nepodá, tvrdia správy zo zákulisia

Podľa informácii portálu noviny.sk to vyzerá tak, že aj po odstúpení niekoľkých ministrov Igor Matovič na zatiaľ demisiu nepodá.

Televízii JOJ to malo potvrdiť viacero zdrojov. Podľa nich už so scenárom, že Matovič ostane premiérom, rátajú aj ostatné koaličné strany. Cez víkend preto majú riešiť základnú požiadavku na jeho odstúpenie.

Zdroj tvrdí, že premiér Matovič počíta s tým, že SaS ani Za ľudí nechcú podporiť nevyslovenie dôvery vláde a zároveň dlhodobo hlásajú, že nechcú predčasné voľby. ,,Súčasná patová situácia tak Matoviča nenúti k podaniu demisie a otvára priestor aj menšinovej vláde,“ píše portál noviny.sk

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353