Vrchná sestra stratila vedomie po aplikácii vakcíny Pfizer v priamom prenose (Video)

V americkom štáte Tennessee krátko po podaní vakcíny na Covid 19 omdlela zdravotná sestra. Tiffany Dover po vakcína usporiadala tlačovú konferenciu a všetko zaznamenali kamery.

Vrchná sestra dostala vakcínu od firmy Pfizer v nemocnici v Chattanuugu a o 15 minút neskôr sa postavila pred novinárov. Sama tvrdila, že sa veľmi teší z vakcíny. Neskôr však sestra tvrdí, že má závrate a neskôr omdlela a padla na zem.

Neskôr však sestra vysvetlila, že je všetko v poriadku a toto sa jej stála bežne, keď cíti bolesť. Bolestivý pocit v mieste vpichu je známym vedľajším účinkom práve tejto vakcíny. Americké centrá pre kontrolu chorôb zdôrazňujú, že nejde o ojedinelý jav. „Takmer so všetkými vakcínami existujú ľudia, ktorí omdlievajú.“ Vedci preto predpokladajú, že príčinu je potrebné hľadať v procese očkovania, nie v prípade samotných vakcín, “uviedli.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353