Voliči Matoviča veria, že v predčasných voľbách by OĽANO získalo 50% a vládli by sami

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Podporovateľ Igora Matoviča a Youtuber v staršom veku Julius Kovacs, ktorý sa môže pochváliť na svojom kanály s vyše 7-tisíc odoberateľmi, uverejnil video, kde hovorí o tom, že v predčasných voľbách by podľa neho zostavil vládu súčasný premiér úplne sám.

Problém je ale v tom, že Julius si urobil prieskum pomocou ankety v skupinách s názvom „ANTIFICO a ANTISMER“, kde sú len voliči súčasného vládneho zoskupenia. Podľa Julka by ale Matovič získal v predčasných voľbách až 50%. 10% by podľa jeho skupinového „prieskumu“ získal Hlas. Podobne ďalších 10% bude mať ním nenávidený Smer SD. Posledná strana, ktorá sa podľa neho dostane do parlamentu v predčasných voľbách by bola Kotlebova ĽSNS a nikto iný.

Ľudia Julkovu anketu skôr vysmiali a nazvali ho bláznom. No niektorí v komentároch veria, že takýto prieskum by mohol byť realitou.