Voliči Matoviča si myslia, že patria medzi inteligenciu, niečo ako Štúrovci

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

V nedeľu uverejnila televízia Markíza prieskum agentúry Focus o tom, ako veľmi sa chcú dať zaočkovať voliči ktorej strany. Najviac sa zaočkovať chcú dať voliči OĽANO a to 63,3%, a hneď po nich voliči SaS-ky a to 60,6% voličov.

Najmenej veria vakcíne voliči strany Mariana Kotlebu ĽSNS a to len 10,6% voličov. Voličov strany Hlas by sa dalo zaočkovať 40,4% a Smeru 27,6% voličov.

Strana Igora Matoviča uverejnila graf a ďakuje svojim voličom „Naši voliči majú spomedzi voličov parlamentných strán najpozitívnejší vzťah k očkovaniu a neveria dezinformáciám a hoaxom.“ uvádzajú.

V diskusii pod príspevkom sa objavil komentár, kde volič Matoviča tvrdí, že voliči jeho strany patria k inteligencii „nie nadarmo patria voliči OĽANO zväčša k inteligencii narozdiel od voličov hlasosmernej mafie, stále tvrdím ako kedysi Štúrovci, vzdelávať, vzdelávať a vzdelávať…“ píše Silvester.

Ďalší komentár by sa však Matovičovi nepáčil a je zaujímavé, že tam stále ostala nevymazali ho, ako to zvykne robiť Igor Matovič na svojom profile, kde aj slušnú kritiku okamžite maže a blokuje „Z tých 10 percent voličov sa chce zaočkovať 60 percent.. To je cca koľko ľudí?“ píše posmešne Erika.