Voliči Matoviča si myslia, že patria medzi inteligenciu, niečo ako Štúrovci

V nedeľu uverejnila televízia Markíza prieskum agentúry Focus o tom, ako veľmi sa chcú dať zaočkovať voliči ktorej strany. Najviac sa zaočkovať chcú dať voliči OĽANO a to 63,3%, a hneď po nich voliči SaS-ky a to 60,6% voličov.

Najmenej veria vakcíne voliči strany Mariana Kotlebu ĽSNS a to len 10,6% voličov. Voličov strany Hlas by sa dalo zaočkovať 40,4% a Smeru 27,6% voličov.

Strana Igora Matoviča uverejnila graf a ďakuje svojim voličom „Naši voliči majú spomedzi voličov parlamentných strán najpozitívnejší vzťah k očkovaniu a neveria dezinformáciám a hoaxom.“ uvádzajú.

V diskusii pod príspevkom sa objavil komentár, kde volič Matoviča tvrdí, že voliči jeho strany patria k inteligencii „nie nadarmo patria voliči OĽANO zväčša k inteligencii narozdiel od voličov hlasosmernej mafie, stále tvrdím ako kedysi Štúrovci, vzdelávať, vzdelávať a vzdelávať…“ píše Silvester.

Ďalší komentár by sa však Matovičovi nepáčil a je zaujímavé, že tam stále ostala nevymazali ho, ako to zvykne robiť Igor Matovič na svojom profile, kde aj slušnú kritiku okamžite maže a blokuje „Z tých 10 percent voličov sa chce zaočkovať 60 percent.. To je cca koľko ľudí?“ píše posmešne Erika.

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353