Komentáre

Vláda využíva paniku z COVID-19 a zavádza sledovanie ľudí

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Vláda v utorok schválila, a do parlamentu v zrýchlenom konaní predložila, novelu zákona o elektronických komunikáciách, podľa ktorej Úrad verejného zdravotníctva bude môcť získať dáta o polohe mobilov pre kontrolu pandémie Covid-19.

Ak parlament zákon schváli, začne platiť pravdepodobne už tento týždeň.

Len pár dní dozadu upozornil Marian Kotleba na súvis aféry Covid-19 s NWO (Nový svetový poriadok, alebo inak, nová totalita).

Vo videu poukázal na nové smerovanie dejín spoločnosti, v ktorom prichádza zmena v spoločnosti z pohľadu tak ako politického myslenia, tak aj celkového pohľadu na svet. Jeho postreh sa však nestretol s pochopením a niektorí ľudia ho v svojich reakciách označovali za konšpirátora. Čoraz častejšie sa ale ukazuje, že tí, ktorí hovoria o konšpiračných teóriách, len pred takýmito faktami zatvárajú oči.

To potvrdzuje aj skutočnosť, že uplynulo len pár dní od vyjadrenia predsedu ĽS Naše Slovensko a už je tu snaha novej vlády využiť paniku z Covid-19 na zavedenie sledovania ľudí cez mobilné telefóny.

V bežných médiách sa dočítate, že vláda chce získať iba lokalizačné dáta ako opatrenie proti šíreniu vírusu. Avšak podľa návrhu zákona bude mať prístup k všetkému okrem obsahu hovorov a správ. Napríklad aj dáta o tom, kto, s kým, kedy a ako dlho volal.

Znenie návrhu zákona Matovičovej vlády: https://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=zakony/cpt&ZakZborID=13&CisObdobia=8&ID=29

Znenie telekomunikačného zákona, ktorého sa zmena týka: https://www.zakonypreludi.sk/zz/2011-351

Žiaľ, demokracia nás dohnala tam, kde sme teraz práve preto, že o nás rozhoduje väčšina. Nielen na Slovensku operuje pár finančných skupín, ktoré majú priame prepojenie na politiku a vládu (u nás napr. PENTA). Tieto skupiny vplyvom peňazí a moci dokážu skupovať a ovládať kľúčové segmenty podnikov aj štátu. Ovládajú všetky kľúčové odvetvia, ovládajú potravinárstvo, energetický priemysel, farmaceutické spoločnosti, nemocnice a média.

Prekvapivé a do očí bijúce však je, že každá vláda nepriamo podporuje tieto finančné skupiny formou najväčších zákaziek a na opátku vlády dostávajú peniaze na kampane. Ľudia ich ľahkovážne volia, mysliac si, že je to v poriadku, všade je to tak a zatiaľ sa pomaly po vzore USA meníme na totalitný štát.

Rovnako aj Nový svetový poriadok (NWO) tvoria najmä vplyvní, bohatí ľudia, nie vždy inteligentní, aj keď možno zbohatli práve vďaka svojím schopnostiam, ale využili pritom práve moc a peniaze. Ich prvým cieľom je znížiť populáciu, čo robia napr. vďaka vakcínam a potravinám. Uvediem jeden príklad: Firma Monsanto si patentovala gén, ktorý spôsobuje sterilitu už pri prvom použití ich výrobku. Potravinová komora, súdy a aj ďalšie osoby, ktoré rozhodujú o povolení výrobkov danej firmy, sú akcionármi danej firmy, na základe čoho veľmi jednoducho donútila ľudí kupovať ich výrobky.

Ďalším krokom je obmedziť slobodu ľudí. Stále viac sa prijímajú zákony, ktoré zasahujú do slobody občana. Nemusia to byť len zákony o sledovaní cez mobilné telefóny. Je ich už omnoho viac, napr. obmedzenie slobody slova.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú prijmi z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Číslo účtu: SK2811000000008017035353

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *