Video, ktoré usvedčuje Kisku! Kotlebovci mu vraj nevedeli odpovedať, ale nemali kedy, lebo utiekol (Video) - MAGAZÍN 1
Slovensko

Video, ktoré usvedčuje Kisku! Kotlebovci mu vraj nevedeli odpovedať, ale nemali kedy, lebo utiekol (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Zdroj Hrica Lubos: Na stránke prezidenta Kisku, prebieha už mesiac napínavá telenovela jeho najsilnejších momentov. Fakt sila. Mal by dostať Oscara za zavádzanie. (Video na konci článku)

Že vraj stretol Remiašovú ktorej povedal, že urobí všetko preto aby sa vražda jej syna objasnila. Čo urobil? Nič. Kukol v kine film a stop. Ktokoľvek mohol prísť za Romiašovou a povedať je to, čo jej povedal on. Amnestia zrušené a nikto nesedí.

Že vraj jeden z hlavných dôvodov prečo išiel do politiky bol ten, pretože zdravotníctvo zlyháva. Päť rokov vo funkci a zdravotníctvo rovnaké. Ba dokonca porovnávať stíhačku k nemocnici a robiť dojem, že je lepšie kúpiť stíhačku, pretože ľudia v mieri musia myslieť predovšetkým na obranu a bezpečnosť je nielen choré al aj zo strany politika nebezpečné (alebo možno vie, že onedlho bude vojna)

Že vraj keď stojíme za hodnotami europskej únie, tak nás dokážu ohodnotiť všade. Ďalšia sprostosť, pretože ak by to tak naozaj bolo, tak ľudia by neodchádzali do zahraničoa pracovať za vyššie platy a výhodnejšie podmienky, ktoré nedostávajú vo fabrikách zahraničných firiem na Slovensku. Pred právom migrovať za prácou do zahraničia, by malo stáť právo nemusieť migrovať za prácou do zahraničia a v tom je podstatný rozdiel, pretože každý hrdý slovák je hrdým slovákom na Slovensku.

Že vraj mladý ľudia nemajú účtu k vzdelaniu a nemajú rešpekt k školstvu. Bodaj by ho mali, keďže on sám chodí po univerzitách a vyvyšuje sa, že on má doma lietadlo a najnovší model mercedesa. Bohužiaľ takýmto príkladom im vnucuje myšlienku, že ak toto nemáš tak si nula. Dokonca jeho týmom na jeho novej webovej politickej stránke sú mladí ľudia, ktorí si robia posmech z každého kto má iný názor a šikanujú tých, ktorý majú úctu k ručnej práci, ktorá na Slovensku chýba, pretože každý chce byť doktorom, učiteľom, dostať sa štátnej správy alebo do európskeho parlamentu, aby v živote nemusel pohnúť prstom. Potom to tak na Slovensku vyzerá. Z učiteľa sa stane ktokoľvek ktorý ukončí univerzitu, ktorú im zacvaká bohatý otecko (v podaktorych prípadoch ako sme sa mohli pred prezidentskými voľbami presvedčiť z komentárov žiakov aj Soros), alebo do štátnej správy, ktorých kompetencie končia pri jointe a tak ďalej.

S počiatku som myslel, že tento človek to len hraje, pretože má silu manipulovať. Nie. On tú silu nemá. On je taký naozaj. On dokáže sám seba presvedčit, že je neomylný a chybu spravil niekto iný. 
Spravte z neho premiéra a beda tým, ktorí mu budú chcieť oponovať. Nie je nič horšie ako mať v politike človeka, ktorý neznesie iný názor ako jeho, ktorý si ide za svojim cieľom aj cez mŕtvoly. V demokratickej Národnej Rade (parlamente) sa diskutuje a keď má chuť panovať a prevziať moc, tak si na to vybral špatnú dobu.

Tu nájdete spomínané video, ktoré usvedčuje Andreja Kisku

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *