Viac ako 30% migrantov sa dostane do Nemecka letecky: "Lietadlá pristávajú v noci a s migrantmi nesmerujú k terminálom" - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Viac ako 30% migrantov sa dostane do Nemecka letecky: “Lietadlá pristávajú v noci a s migrantmi nesmerujú k terminálom”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Nemecký poslanec zistil, že letecká doprava má obrovský podiel na migrácii z Afriky do Nemecka.

Podľa federálneho úradu pre migráciu a utečencov sa zistilo, že podiel žiadateľov o azyl, ktorý sa do Nemecka dostali letecky je až 30%.

V roku 2017 bolo podľa nemeckých médií udelených v Nemecku imigrantom z arabských a afrických krajín 186 644 azylov. To znamená, že cca. 60,000 migrantov bolo len za rok 2017 dopravených do Nemecka letecky v rámci tajných operácií nemeckej vlády.

Nezávislé nemecké médiá už dlho odkazujú na svedecké výpovede o nočných spojoch, ktoré v noci pristávajú vo Frankfurte a v Kolíne, ale nerolujú na letiskovej ploche k terminálom, ale odchádzajú z plochy do odstavných hangárov aj s cestujúcimi na palube. Médiá kontrolované štátom či záujmovými skupinami o tom nehovoria.

Informáciu o obrovskom podiele leteckej dopravy na masovej imigrácii do Nemecka zistil poslanec za Alternatívu pre Nemecko pán Leif-Erik Holm:

Úrady sa dlho zdráhali mu údaje poskytnúť s tým, že všetky štatistiky o migrantoch a azylantoch podliehajú v Nemecku od roku 2017 stupňu vysokého utajenia.

Ponúka sa variant, že sú imigranti prepravovaní do Nemecka pomocou neziskových organizácií, ktoré im hradia letenky. Týmto spôsobom dostali do Nemecka za posledných päť rokov odhadom 300 tisíc imigrantov.

Celkovo je počet nových obyvateľov Nemecka odhadovaný na približne tri milióny. Podľa štatistík už teraz žije v Nemecku 11 percent moslimského obyvateľstva. Vzhľadom k produktivite moslimských rodín však toto číslo rýchlo porastie.

Výdavky Nemecka na integráciu imigrantov dosiahli v roku 2018 rekordných 23 miliárd eur. Informoval o tom portál agentúry Reuters s odvolaním sa na vládny dokument nemeckého ministerstva financií. V porovnaní s rokom 2017 ide o nárast presahujúci 10%.

Vlna imigrácie, ktorá nemá obdobu, nenávratne zmení demografickú mapu Európy. Podľa odhadov pribudli do Európy za posledných päť rokov tri miliónov imigrantov z arabskej oblasti a Afriky. V roku 2100 tak zrejme bude v Európe väčšina moslimského obyvateľstva a bieli Európania budú v menšine.

Zdroje 1,2

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *