Veľký prejav talianskej političky: "Keď vám vadí kríž, choďte do islamských krajín! Svet je veľký!" - MAGAZÍN 1
Slovensko Zo sveta

Veľký prejav talianskej političky: “Keď vám vadí kríž, choďte do islamských krajín! Svet je veľký!”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

V talianskom Ríme sa konalo obrovské stretnutie pronárodných strán, ktoré odsudzujú migráciu či islamizáciu Európy.

Viac ako štvrť milióna ľudí sa zišlo, aby si vypočulo Mattea Salviniho či jeho spojenca, krásnu političku Giorgia Meloni, ktorej prejav si zaslúžil obrovský potlesk!

Meloni sa okamžite pustila do migrantov, ktorím odkazuje, že ak sa im nepáči kríža kresťanstvo, môžu ísť kdekoľvek na svete, pretože svet je veľký. Ďalej prizvukovala, že nová liberálna vláda rozdáva talianske občianstvo všetkým migrantom a je zásadne proti tomu. Ako ona hovori, talianske občianstvo musíte získať za odmenu a vážiť si ho.

Celý prejav s titulkami si môžete vypočuť tu:

Ďalší veľký prejav Mattea Salviniho si môžete pozrieť tu:

“Roky vás nálepkovali fašistami, nacistami, rasistami , ale až teraz si začali uvedomovať, že Európska Únia potrebuje radikálnu zmenu. Vašou zásluhou, ktorí ste nespadli na kolená pred tými, ktorí vás ohovárali a kritizovali, pretože bez nás by sa nikdy nikam nepohli”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *